Na sygnale

Zamknij

Powiat tarnogórski. Żle ocenił odległość. Interweniowała policja

WOW 10:10, 02.06.2026 Aktualizacja: 10:23, 02.06.2026
Powiat tarnogórski. Żle ocenił odległość. Interweniowała policja Dzisiaj w Kaletach kierowca samochodu ciężarowego z naczepą podczas wykonywania manewru skrętu uszkodził ogrodzenie jednej z posesji. Fot. Policja Tarnowskie Góry

Dzisiaj w Kaletach kierowca samochodu ciężarowego z naczepą podczas wykonywania manewru skrętu uszkodził ogrodzenie jednej z posesji. Na miejscu pracowali policjanci z tarnogórskiej drogówki.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 2 czerwca przed godz. 7.00 na skrzyżowaniu ulic Orzeszkowej i Ogrodowej w Kaletach.

Jak ustalili funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach, kierowca samochodu ciężarowego marki Scania wraz z naczepą, 33-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego, podczas wykonywania manewru skrętu z ul. Orzeszkowej w ul. Ogrodową najechał na znajdujące się przy drodze ogrodzenie, powodując jego uszkodzenie.

Za popełnione wykroczenia 33-latek został ukarany mandatami karnymi.

::news{"type":"see-also","item":"72929"}

::news{"type":"see-also","item":"72908"}

(WOW)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%