Portier

Miejsce pracy: Nakielska 35, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących, - opieka nad obiektem, - prace porządkowe wokół budynku
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 05.08.2022
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Portier (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
      Pracodawca: S-3 PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Nakielska 35, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Sołtys Sebastian
      Numer telefonu: 512115963
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      sprzątanie klatki schodowej, toalet, pomieszczeń biurowych
      StPr/22/0921
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      StPr/22/0922
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      Kierowanie całokształtem spraw związanych z funkcjonowaniem Zarządu Dróg Powiatowych Szczegółowe informacje: http://www.bip.tarnogorski.pl/
      StPr/22/0914
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      Praca biurowa w dziale Ewidencji i Świadczeń;
      StPr/22/0912
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      szycie na maszynie przemysłowej
      StPr/22/0913

      sprzedaż pieczywa i wyrobów ciastkarskich, obsługa pieca
      StPr/22/0892
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      StPr/22/0893

      - monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących, - opieka nad obiektem, - prace porządkowe wokół budynku
      StPr/22/0894

      - księgowanie dokumentów w programie Optima do KPiR i ryczałt, - sporządzanie zusów jednoosobowych działalności właściciela
      StPr/22/0889

      pomoc w montażu i demontażu instalacji przeciwpożarowych
      StPr/22/0887