Zamknij

Ogrodnik terenów zieleni- Operator maszyn ogrodniczych

Nr oferty: StPr/24/0289Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Nakielska 1-3, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Prace z zakresu utrzymania terenów zieleni, przewóz sprzętu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
    Wymagania pożądane
    • Prawo jazdy kat. B + E
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: REMONDIS TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Nakielska 1-3, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Buszka Małgorzata
        Numer telefonu: 327683134
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV; Miejsce wykonywania pracy - miejsca świadczenia usług wykonywanych przez Remondis TG Sp. z o.o.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Sporządzanie list płac, deklaracji do ZUS, urzędu skarbowego, GUS, PFRON, prowadzenie akt osobowych, archiwizowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji czasu pracy;
        StPr/24/0407
        data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        Pomocnicze prace administracyjno-biurowe;
        StPr/24/0408

        obróbka żywności, pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
        StPr/24/0401
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        przygotowywanie posiłków, obróbka żywności, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
        StPr/24/0400

        prace pomocnicze na kuchni (przygotowanie, wstępna obróbka)
        StPr/24/0398

        - prowadzenie zajęć dydaktycznych; - prowadzenie dokumentacji szkolnej zgodnie z Kartą Nauczyciela
        StPr/24/0396
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 788 do 5 915 PLN

        - bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych, - prowadzenie ksiąg inwentarzowych środków trwałych oraz wyposażenia, - prowadzenie raportów kasowych i dokumentacji kasowej,
        StPr/24/0392
        data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 800 PLN

        pomoc przy układaniu kostki, obrzeży, robotach ziemnych, montażu płotów, ogrodzeń, wiat, tarasów
        StPr/24/0389
        data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

        obsługa komputera, urządzeń biurowych, odbieranie telefonów
        StPr/24/0385
        data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

        - fachowa obsługa systemów komputerowych, ich instalacja oraz programowanie, właściwe zarządzanie danymi, - instalacja nowych programów,
        StPr/24/0386
        wynagrodzenie od od 5 384,35 PLN