Zamknij

Stażysta - Pracownik sekretariatu oddziału / wydziału w Sądzie Rejonowym (ofert

Nr oferty: StPr/24/0305Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Opolska 17, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: ewidencja czasu pracy (RCP), raportowanie ZSRK, pomoc w archiwum
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • umiejętność obsługi komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie średnie z maturą, biegła znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych MS Office. Więcej informacji na stronie internetowej https://tgory.sr.gov.pl w zakładce Oferty Pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SĄD REJONOWY W TARNOWSKICH GÓRACH
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Opolska 17, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Wolnik
      Numer telefonu: 323818311
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Oferta konkursowa, więcej informacji: www.tgory.sr.gov.pl, zakładka oferty pracy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Sporządzanie list płac, deklaracji do ZUS, urzędu skarbowego, GUS, PFRON, prowadzenie akt osobowych, archiwizowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji czasu pracy;
      StPr/24/0407
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Pomocnicze prace administracyjno-biurowe;
      StPr/24/0408

      obróbka żywności, pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
      StPr/24/0401
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      przygotowywanie posiłków, obróbka żywności, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
      StPr/24/0400

      prace pomocnicze na kuchni (przygotowanie, wstępna obróbka)
      StPr/24/0398

      - prowadzenie zajęć dydaktycznych; - prowadzenie dokumentacji szkolnej zgodnie z Kartą Nauczyciela
      StPr/24/0396
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 788 do 5 915 PLN

      - bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych, - prowadzenie ksiąg inwentarzowych środków trwałych oraz wyposażenia, - prowadzenie raportów kasowych i dokumentacji kasowej,
      StPr/24/0392
      data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      pomoc przy układaniu kostki, obrzeży, robotach ziemnych, montażu płotów, ogrodzeń, wiat, tarasów
      StPr/24/0389
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

      obsługa komputera, urządzeń biurowych, odbieranie telefonów
      StPr/24/0385
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

      - fachowa obsługa systemów komputerowych, ich instalacja oraz programowanie, właściwe zarządzanie danymi, - instalacja nowych programów,
      StPr/24/0386
      wynagrodzenie od od 5 384,35 PLN