Specjalista w Dziale Zamówień Publicznych - oferta konkursowa

Miejsce pracy: Pyskowicka 54, 42-612 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - organizowanie przetargów, - prowadzenie zakupów i usług zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych, - sporządzanie umów z wykonawcą, - organizowanie przetargów zgodnie z regulaminem przetargowym, Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: http://www.zdp.bip.info.pl/
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), techniczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne i staż pracy co najmniej 3 lata, biegła znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych, finansów publicznych, ustawy o pracownikach samorządowych, KPA, ochrony danych osobowych; zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.zdp.bip.info.pl,
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH
        Adres: Pyskowicka 54, 42-612 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Angelika Wojtacha
        Numer telefonu: 322854862
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV; Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: http://www.zdp.bip.info.pl/
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        pomoc w kuchni, obsługa gości na sali
        StPr/24/0908
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        pakowanie zamówień klientów,
        StPr/24/0909

        - wykonywanie czynności obsługowych maszyn, urządzeń, instalacji technologicznych i innych będących na wyposażeniu obsługiwanych posterunków/stanowisk pracy zgodnie z obowiązującą organizacją pracy; - dokonywanie oceny stanu technicznego i parametrów eksploatowanych urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych; - zgłaszanie przełożonym zauważonych nieprawidłowości w pracy urządzeń i sieci; - usuwanie usterek, uszkodzeń i awarii; - zabezpieczanie oraz utrzymywanie należytego stanu technicznego urządzeń i instalacji; - operatywna współpraca z dostawcami energii elektrycznej; - obsługa kotłowni i instalacji c.o. i c.w.u.;
        StPr/24/0910
        wynagrodzenie od od 5 100 PLN

        prowadzenie księgowości na programie Optima, opieka nad przypisanymi klientami
        StPr/24/0912
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Montaż instalacji elektrycznychy i fotowoltaicznych
        StPr/24/0487
        wynagrodzenie od od 4 300 do 6 000 PLN

        StPr/24/0486

        utrzymanie zasobów spółdzielni w tym: - wizje lokalne, - zlecenia i nadzór nad bieżącymi konserwacjami, - nadzór i kontrola nad zleconymi pracami projektowymi,
        StPr/24/0905
        wynagrodzenie od od 7 200 PLN

        prowadzenie spraw wynikających z ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, w tym przygotowanie projektów decyzji zezwalających na wyłączenie gruntów z produkcji rolnej oraz projektów decyzji o ustalenie opłat za niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa wyłączenie gruntów z produkcji rolniczej, przygotowanie projektów zaświadczeń dla gruntów rolnych niewymagających uzyskania decyzji, a także projektów zaświadczeń, że działka nie jest ujęta uproszczonym planem urządzenia lasu lub decyzją
        StPr/24/0886
        wynagrodzenie od od 4 900 do 5 300 PLN

        Obsługa punktu wydawania wniosków; pomoc w realizacji zadań wydziału m.in. przygotowywanie korespondencji do wysyłki, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji oraz pomoc przy obsłudze klienta (Wydział Komunikacji)
        StPr/24/0896
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        Pomoc w realizacji zadań biura; wykonywanie czynności związanych z archiwizacją dokumentacji (Biuro Strategii i Rozwoju)
        StPr/24/0897