Zamknij

Asystent sędziego (oferta konkursowa)

Miejsce pracy: Opolska 17, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: sporządzanie projektów zarządzeń, orzeczeń i uzasadnień, analiza akt sprawy, kontrola spraw orzeczniczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.11.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze
    Uprawnienia:
    • umiejętność obsługi komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SĄD REJONOWY W TARNOWSKICH GÓRACH
      Adres: Opolska 17, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Wolnik
      Numer telefonu: 323818311
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV; Oferta konkursowa, więcej informacji: www.tgory.sr.gov.pl, zakładka oferty pracy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      obsługa tokarki, frezarki
      StPr/20/0831
      wynagrodzenie od 20 - 25 PLN

      Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl, zakładka oferty pracy.
      StPr/20/0830
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      praca biurowa na stanowisku ds. administrowania systemem informatycznym,
      StPr/20/0832
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      praca biurowa w Dziale Instrumentów Rynku Pracy
      StPr/20/0833

      terapia zajęciowa w pracowni rękodzieła
      StPr/20/0828
      wynagrodzenie od od 2 782 PLN

      budowa sieci energetycznych niskiego i średniego napięcia,
      StPr/20/0829
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 360 PLN

      przygotowywanie posiłków typu fast food, przyjmowanie i realizacja zamówień złożonych przez klientów, sprzedaż posiłków,
      StPr/20/0825
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      obsługa szlifierek ogólnego przeznaczenia, obróbka metali przez szlifowanie, odczyt dokumentacji technicznej, czyszczenie i konserwacja narzędzi i maszyn
      StPr/20/0816
      wynagrodzenie od do 17 PLN

      produkcja mebli kuchennych
      StPr/20/0798
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      wyszukiwanie, kontakt i przedstawienie oferty potencjalnom klientom firmy; dbanie o dobre imię;
      StPr/20/0800
      wynagrodzenie od 2 600 - 5 000 PLN