Zamknij

Księgowa

Miejsce pracy: 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: rozliczanie firm na uproszczonej księgowości, wklepywanie do ksiąg handlowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • umiejętność obsługi komputera
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane doświadczenie, rozliczanie książki przychodów i rozchodów, znajomość prawa podatkowego, samodzielność, chęć do zdobywania wiedzy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MAŁGORZATA DŁUGAJCZYK
      Adres: 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Długajczyk
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV; praca od 5-go do 25-go dnia każdego miesiąca w okresie rozliczeń podatkowych
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Prowadzenie procesów rekrutacyjnych pracowników z krajów wschodnich, potwierdzanie wybranym kandydatom do pracy warunków oferty, wprowadzanie pracowników do realizacji zadań oraz zapoznawanie ich z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi w firmie w zakresie organizacji pracy. Prowadzenie raportów oraz statystyk.
      StPr/21/0244
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      pobieranie mat. do badań, wykonywanie baań laboratoryjnych
      StPr/21/0239
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      przygotowywanie posiłków dla pacjentów i personelu
      StPr/21/0240
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl, zakładka oferty pracy.
      StPr/21/0221
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      praca w zakresie nabytych uprawnień w zawodzie fizjoterapeuty lub masażysty
      StPr/21/0220
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 700 PLN

      praca przy produkcji i montażu reklam
      StPr/21/0224
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

      praca przy przygotowaniu pojazdów do oklejania, montaż, demontaż, czyszczenie,
      StPr/21/0223

      obsługa plazmy CNC i maszyn skrawających
      StPr/21/0238

      kierowanie samochodem dostawczym, zabezpieczenie towaru, pomoc w załadunku/rozładunku,
      StPr/21/0227
      wynagrodzenie od 2 800 - 4 000 PLN

      PRACE WYKOŃCZENIOWE WEWNĘTRZNE
      StPr/21/0219
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN