Barman / kelner

Miejsce pracy: Częstochowska 9, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów lokalu, obsługa rezerwacji, prace porządkowe w obrębie miejsca pracy, podawanie/serwowanie napoi oraz posiłków,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 28.10.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie ogólnokształcące
        Wymagania dodatkowe
        • prawo jazdy kategorii B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: umiejętność nawiązywania kontaktu z klientami, organizacja pracy pod presją czasu,
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: PUB WIEŻA M. WOWRO SPÓŁKA JAWNA
          Adres: Częstochowska 9, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Alicja Łuczak
          Numer telefonu: 789033378
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          prasowanie spodni damskich
          StPr/21/1297
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          nadzorowanie spraw związanych z prowadzeniem zasobu nieruchomości Skarbu Państwa i Powiatu oraz gospodarowanie tym zasobem; nadzorowanie ustalania wysokości i terminów wnoszenia opłat z tytułu użytkowania wieczystego, użytkowania, trwałego zarządu, najmu i dzierżawy nieruchomości; nadzorowanie postępowań administracyjnych z zakresu działania Wydziału określonego w regulaminie organizacyjnym Starostwa; nadzorowanie prac związanych z regulacją stanów prawnych nieruchomości, wydawaniem zgód na podziały geodezyjne i wieczystoksięgowe w odniesieniu do nieruchomości Skarbu Państwa oddanych w użytkowanie wieczyste; nadzorowanie postępowań związanych z opiniowaniem wniosków uwłaszczeniowych.
          StPr/21/1291
          wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN

          naprawa urządzeń agd oraz ekspresów profesjonalnych, utrzymanie magazynu części oraz sprzętu, obsługa klienta , odbieranie telefonów i przyjmowanie zgłoszeń, wystawianie fv,
          StPr/21/1293
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          czuwanie nad procesem produkcyjnym, sprawdzanie jakości wytwarzanych towarów, bieżące uzupełnienie dokumentacji dot. produkcji
          StPr/21/1294
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          wykonywanie prac lakierniczych, prace przygotowawcze, obsługa maszyn i urządzeń, bieżące uzupełnianie dokumentacji dot. produkcji
          StPr/21/1295
          wynagrodzenie od od 3 600 PLN

          prace przygotowawcze, przygotowanie powierzchni, możliwe przyuczenie do zawodu,
          StPr/21/1296

          Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl, zakładka oferty pracy.
          StPr/21/1289
          wynagrodzenie od od 3 400 PLN

          wystawianie i archiwizowanie dokumentów księgowych
          PSZ-ZOPS/31768132
          wynagrodzenie od od 2 800

          Montaż instalacji elektrycznychy i fotowoltaicznych
          StPr/21/0613
          wynagrodzenie od od 3 500 do 6 000 PLN

          StPr/21/0612