Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:57, 17.08.2022
Coraz więcej osób decyduje się na pierwszy tatuaż. W końcu dziary są modne, ale w sumie są czymś więcej, bo pozwalają wyrazić siebie. Jednak najtrudniejsze może okazać się wybranie najlepszego dla siebie wzoru. Dziś doradzimy Wam, czym kierować się właśnie przy wyborze wzoru tatuażu.
08:29, 17.08.2022
List intencyjny służy do poinformowania i zapewnienia wybranego kandydata do pracy o naszych poważnych zamiarach dotyczących zatrudnienia go w naszej firmie. Taki gest ma na celu powstrzymanie potencjalnego pracownika przed przyjęciem konkurencyjnej oferty. Dowiedz się, na ile takie rozwiązanie jest skuteczne.
08:27, 17.08.2022
Wynajem aut cieszy się coraz większą popularnością. To rozwiązanie, z którego często korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Szukasz wypożyczalni samochodów na Śląsku? Sprawdź, jak wybrać idealną firmę!
08:24, 17.08.2022
Nausznice to wyjątkowe kolczyki, które stanowią bardzo oryginalną biżuterię. Są one modne, dodatkowo nausznice pasują do pozostałych typów wyrobów jubilerskich - klasycznych kolczyków, bransoletek, łańcuszków, pierścionków i pozostałych. W efektowny sposób uzupełniają stylizację, jak i podkreślają charakter kobiety. Pozwalają zrobić wręcz hipnotyzujące wrażenie, które dodaje pewności siebie. Sięgnij po modne nausznice!
15:29, 16.08.2022
Jak działają przezroczyste nakładki Invisalign?
10:55, 16.08.2022
W dzisiejszym świecie na postrzeganie działalności firmy wpływa bardzo wiele czynników. Jednym z nich jest podejście do ochrony środowiska. Poza tym zielony wizerunek obiektu należącego do przedsiębiorstwa sprawia, że jego wartość automatycznie wzrasta. Aby jednak sprawdzić, czy nowo powstały budynek spełnia określone wymagania, należy przeprowadzić szereg badań, które pozwalają uzyskać certyfikat BREEAM. Jest on dowodem na to, że warunki panujące wewnątrz obiektu mają pozytywny wpływ na produktywność oraz stwarzają przyjazne dla zdrowia środowisko pracy.
10:48, 16.08.2022
Hiszpańskiego klubu Real Madryt (a dokładniej Real Madrid Club de Fútbol) nie trzeba nikomu przedstawiać. Do tej pory drużyna zdobyła już aż czternaście Pucharów Europy, otrzymała tytuł najlepszego klubu XX wieku i 35 razy wywalczyła mistrzostwo Hiszpanii. Największym rywalem klubu jest FC Barcelona.
10:39, 16.08.2022
Znajomość angielskiego to dzisiaj konieczność. Przydaje się on zarówno w pracy, jak i podczas wakacyjnych wyjazdów. Mało który nauczyciel uczy w szkole angielskiego na zasadzie konwersacji - zwykle są to nudne lekcje polegające na omawianiu tematu z książki i zadawane do domu prace pisemne. Warto zapisać się dna naukę języka angielskiego do dobrej szkoły językowej.
08:26, 16.08.2022
Rozmowy z osobami mieszkającymi w miastach na temat transportu pokazują, że podejście do samochodów zmienia się, ale na razie zbyt wolno. Coraz częściej krytykujemy zachowania i nadmierne uprzywilejowanie kierowców. Młodsi rozmówcy rzadziej uważają własne auto za oznakę statusu społecznego. Jednak wybór środka transportu w oparciu o czas, wygodę, koszt i dostępność nadal zbyt często oznacza jazdę samochodem. Takie wnioski wyciągnęli socjolodzy z badania opinii przeprowadzonego wspólnie z organizacjami pozarządowymi w wybranych dużych miastach Polski.
08:07, 16.08.2022
Już dwóch na trzech Polaków deklaruje, że uprawia sport, z czego połowa minimum raz w tygodniu. Co trzeci młody człowiek ćwiczy nawet 2-3 razy tygodniowo, natomiast w grupie osób powyżej 55 r.ż. aktywności nie podejmuje co drugi – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy ubezpieczeniowej Wiener. Jednak jak wskazują eksperci, sport to też ryzyko kontuzji – dla 37% badanych sportowe urazy poskutkowały nieobecnością w pracy i nieprzewidzianymi wydatkami. Istnieją ubezpieczenia, dzięki którym urazy bolą mniej, przynajmniej pod kątem finansowym.
15:37, 12.08.2022
Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?”. Artysta ogłosił swoją decyzję podczas OFF Festivalu w Katowicach. Wspólnie z marką będzie promował bardziej ekologiczne postawy, bo nasze małe, codzienne wybory – także podczas zakupów – mają wielki wpływ na środowisko. W nadchodzących miesiącach do inicjatywy dołączą kolejni ambasadorzy, którzy podzielą się swoimi sposobami na lepsze, bardziej przyjazne środowisku życie.
13:42, 11.08.2022
Nie milkną echa dziewiątej edycji Global Forum on Nicotine (Światowego Forum Nikotynowego), które odbyło się w połowie czerwca w Warszawie. W opublikowanym 20 lipca artykulew hiszpańskim dzienniku La Razon pojawiły się wypowiedzi niektórych ekspertów – uczestników GFN na temat polityki redukcji szkód, wywołanych paleniem papierosów. Wniosek jest jeden: należy na poziomie rządowym uregulować politykę redukcji szkód. Kierunek, prowadzący do bezwzględnego zakazu sprzedaży wyrobów tytoniowych jest błędny.
13:39, 11.08.2022
Kreatyna to popularny suplement potęgujący anabolizm mięśniowy. Pora sprawdzić jak wpływa na mięśnie i nie tylko oraz jak ją dawkować by osiągnąć najlepsze rezultaty.
13:31, 11.08.2022
Temat ten może spędzać sen z powiek wielu osobom. Odnosi się do bezpiecznego przechowywania broni, który powinien zainteresować w szczególny sposób pasjonatów myślistwa. Czy szafa na broń powinna mieć certyfikat S1? Czy niezbędna jest wymiana na nowszy model? Odpowiedzi na kluczowe pytania poszukuje wielu posiadaczy broni myśliwskiej. Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat obowiązujących przepisów prawnych.
12:45, 11.08.2022
Z jednej strony konieczność zapewnienia odpowiedniej odzieży i obuwia ciąży na pracodawcy i zawsze muszą być one dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczywiście warunków. Z drugiej, nawet szybka analiza rynku pokazuje, że można znaleźć elementy pracowniczej garderoby, które będą świetnie leżeć i dobrze wyglądać, a outfit na przykład w przemyśle bardzo szybko ewoluuje, Wykorzystywane są przede wszystkim nowoczesne materiały, które są odporne na szereg czynników.