Zamknij
REKLAMA
11:07, 20.05.2022
Komisja Specjalna ds. Walki z Rakiem Parlamentu Europejskiego (BECA) wyznaczyła główne cele wojny z nowotworami w Europie w zakresie profilaktyki, badań przesiewowych, równego dostępu do opieki medycznej i wsparcia dla pacjentów. Pierwszy raz w historii instytucja europejska formalnie uznała też rolę wapowania (używania e-papierosów) w pomocy w rzuceniu palenia. To kolejny mocny głos w sprawie uznania e-papierosów za element walki z nałogiem palenia, szczególnie istotny w kontekście obchodzonego 30 maja World Vape Day, czyli Światowego Dnia Vapingu.
08:02, 20.05.2022
Współcześnie po biżuterię z grawerem sięgają mężczyźni w każdym wieku. Dzięki możliwości grawerunku zyskują oni pewność, że nikt nie ma takiej samej biżuterii. Dodatkowo grawer sprawia, że ozdoba nie tylko cieszy oczy, ale staje się nam szczególnie bliska. Które męskie ozdoby nadają się pod grawer? Jak wybrać odpowiednią biżuterię do grawerowania?
00:00, 19.05.2022
Nastały ciężkie czasy dla osób, które na swoje domy i mieszkania zaciągnęły kredyt hipoteczny w banku. O dziwo, problem ten nie dotyczy już tylko grupy kredytobiorców, jaką są Frankowicze, bowiem spekuluje się, iż to właśnie Złotówkowicze są aktualnie w gorszej sytuacji. Żadna z nich nie jest pożądana, ale raty kredytów drastycznie rosną, dlatego też spodziewamy się rychłej reakcji Złotówkowiczów, a co za tym idzie – nadchodzącej fali pozwów o unieważnienie wskaźnika WIBOR. Zastanówmy się jednak, jak to odbije się na Frankowiczach?
14:25, 18.05.2022
Jeżeli szukasz efektownych, a jednocześnie naturalnie wyglądających roślin do swojego ogrodu, być może powinieneś pomyśleć o zakupie ostnicy. Ostnica unosi się i porusza przy każdym podmuchu wiatru, co daje niepowtarzalny efekt. Atutem tej rośliny jest również fakt, że znakomicie prezentuje się zarówno latem, jak i zimą. Co należy wiedzieć przed zakupem nasion ostnicy?
13:09, 16.05.2022
Rossmann po raz kolejny zdobył dwa prestiżowe tytuły za działania na rzecz pracowników. Nasza firma otrzymała nagrodę „Friendly Workplace 2022” oraz „Solidny Pracodawca Roku 2022”.
REKLAMA
15:10, 12.05.2022
Praca w międzynarodowym środowisku to najczęściej praca w korporacji. Osoby zatrudnione w dużych firmach o zasięgu globalnym wśród zalet najczęściej wymieniają: duży prestiż, atrakcyjne zarobki, jasną ścieżkę kariery i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia.
12:43, 10.05.2022
11 maja startuje bezpłatny projekt szkoleniowo-rozwojowy, przygotowany przez kobiety i dla kobiet. Na uczestniczki czekają warsztaty, a także granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu o wartości do 50 tys. euro. W projekcie mogą wziąć udział przedsiębiorczynie oraz kobiety, które dopiero planują założyć własną firmę.
12:11, 10.05.2022
Trwa nabór wniosków do IV edycji programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Spółka przekaże ponad 4,5 mln zł na realizację ważnych społecznie projektów. O granty mogą ubiegać się samorządy, ich jednostki budżetowe oraz organizacje pozarządowe działające w wybranych gminach. Wnioski można zgłaszać już od 9 maja, a do 20 maja będzie działała specjalna infolinia, której pracownicy pomogą w wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.
09:49, 10.05.2022
Okres zbliżających się świąt to czas intensywnych porządków w domach. Nawet tam, gdzie specjalnie nie przykłada się wagi do świąt, tak - są takie domy, wiosenno-świąteczne porządki traktuje się jako pretekst do odświeżenia całego domu. W tygodniu sprząta się zwykle może nie tyle powierzchownie, co utartymi szlakami, mającymi na celu zachowanie status quo. W okresie świąt i co najmniej dwa razy do roku robi się gruntowne porządki, również w szafach, pod szafami, nad szafach, pod kanapami i łóżkami etc. Sporo czasu poświęca się nie tylko samemu sprzątaniu, ale i pielęgnacji dywanów, tapicerki i powierzchni mebli. 
09:36, 09.05.2022
PGE Polska Grupa Energetyczna od wielu lat wspiera ochronę ptaków w Polsce. Szczególną troską otacza bociana białego. Od ponad 30 lat buduje dla niego specjalne platformy ponad słupami energetycznymi. Konstrukcje te zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi bocianów z liniami energetycznymi, co znacząco redukuje niebezpieczeństwo porażenia prądem.
REKLAMA
12:21, 06.05.2022
Województwo Wielkopolskie jako jeden z pierwszych regionów w Polsce rozpoczął proces budowy gospodarki wodorowej, dostrzegając tym samym szansę i korzyści, jakie niesie ze sobą rozwój technologii wodorowych. Już od 2018 r. Samorząd Województwa Wielkopolskiego nawiązuje w tej sprawie kontakty w kraju i za granicą, prowadzi edukację o technologiach wodorowych, wspiera i promuje wielkopolskie podmioty gospodarcze.
14:50, 05.05.2022
Pościel w kwiaty to wyjątkowe poszewki, które o dowolnej porze roku pozwolą poczuć się jak w upalne dni, co nastraja bardzo optymistycznie.
12:50, 05.05.2022
Każdy związek zmienia się z upływem czasu. I wcale nie muszą to być zmiany negatywne. Po prostu okres randkowania i pierwszej fascynacji nie może trwać wiecznie. Prędzej czy później nadchodzi codzienność i zwykłe, życiowe troski – praca, dzieci, dom, takie czy inne kłopoty.
08:23, 04.05.2022
Chcesz zaaranżować przestrzeń w korytarzu w taki sposób, aby nie tylko dobrze wyglądała, ale była też użyteczna? Dobrze wiesz, że pierwsze wrażenie jest ważne i chcesz, aby Twoi goście czuli się doskonale od razu po wejściu do Twojego domu? Zadbaj o odpowiednie umeblowanie korytarza, aby cieszyć się wygodą i komfortem użytkowania.
11:29, 29.04.2022
Najlepsze półki do przechowywania są wykonane z metalu, aby zapobiec rdzewieniu i korozji. Mają również solidną konstrukcję, która może utrzymać ciężkie przedmioty bez zginania lub łamania.
REKLAMA
REKLAMAZabawa niemowląt - zobacz ceny