Zamknij

REKLAMA
11:03, 25.09.2020
Zastanawiasz się, jaki materac wybrać, aby zadbać o swoje zdrowie i dobry wypoczynek? Materace z kokosem to naturalne rozwiązanie, które znacznie polepsza jakość snu. Włókna tej rośliny posiadają unikalne właściwości, które są niezwykle korzystne dla człowieka. Dowiedz się na ten temat jeszcze więcej!
09:53, 24.09.2020
Ostatnia obniżka stóp procentowych przed pandemią koronawirusa miała miejsce w marcu 2015 roku. Widmo recesji na całym świecie i nieprzewidywalne rezultaty zamknięcia gospodarki przyczyniły się do niepewnej sytuacji rynkowej. Z tego powodu Rada Polityki Pieniężnej (RPP) podjęła decyzję o kolejnej obniżce stóp, co jednak nie spotkało się z aprobatą, a wręcz z krytyką ze strony ekonomistów.
11:59, 23.09.2020
Nadmierna wilgotność w domu jest takim samym problemem jak jej niedobór. O ile z brakiem wilgotności umiały sobie radzić już nasze babcie, to z jej nadmiarem nie ma tak łatwo. Na szczęście dziś można kupić osuszacz powietrza.
10:57, 23.09.2020
Uruchomiono nowe połączenie kolejowe dla dostaw węgla, o odpowiedniej jakości dla nowego bloku energetycznego Grupy TAURON w Jaworznie. Niespełna 4 kilometrowy odcinek toru połączył Zakład Górniczy Sobieski z terenem nowego bloku 910 megawatów. To najkrótsze tego rodzaju połączenie w kraju.
11:12, 18.09.2020
Wybór jesiennych butów nie jest prostym zadaniem. To jasne, w Polsce pogoda o tej porze roku bywa szalenie kapryśna. Bywają dni, gdy jesień jest piękna i złota, ale i takie, gdy padający deszcz i niskie temperatury nie zachęcają nas do wyjścia z domu. Równie nieprzewidywalny jest jej początek, a od kilku lat i koniec. Zimy bywają tak łagodne, że jesienne buty przydają się naprawdę długo. Jak wybrać ideał?
10:57, 18.09.2020
Kiedy na dworze zaczyna gwałtownie spadać temperatura, a deszcz staje się nieodłącznym elementem krajobrazu, wielu sportowców sądzi, że czeka ich kilkumiesięczna przerwa od ćwiczeń. Wcale nie musi to być prawdą ? warto zainwestować nieco kapitału, aby stworzyć sobie własną mini siłownię w domu. Wystarczy kupić odpowiedni sprzęt, żeby móc przez cały rok utrzymywać się w nienagannej kondycji. W tym calu doskonale sprawdzi się rower stacjonarny. Jest on doskonałym substytutem tradycyjnego dwukołowca O czym pamiętać podczas zakupów tego typu? Jaki model będzie najbardziej odpowiedni?
09:26, 10.09.2020
Jak pokazują statystyki, najdroższe OC jest dostępne w aglomeracjach warszawskiej, wrocławskiej, trójmiejskiej i śląskiej. Kierowcy ze Śląska, którzy narzekają na wysokie ceny obowiązkowego ubezpieczenia i nie wiedzą, jak je obniżyć, powinni być zainteresowani lekturą artykułu.
09:01, 10.09.2020
Kłopoty z flotą samochodów w firmie? Kolejni pracownicy potrzebować będą służbowych samochodów? Doskonałym sposobem na rozwiązanie problemu deficytu aut w naszym biznesie jest oczywiście leasing. Każdy przedsiębiorca wie, że ta usługa finansowa najlepiej nadaje się do kupna sprzętu wszelkiej maści, sprawdza się znacznie lepiej niż kredyt czy nawet pożyczka. Diabeł w tym przypadku nie tkwi w szczególe, a w? rozliczeniu podatkowym.
15:14, 03.09.2020
Trzecia edycja TAURON Junior Cup rozegra się na boisku wirtualnym. Tym razem młodzi piłkarze z południowej Polski zagrają w popularną grę online. Zmiana formuły to konsekwencja pandemii koronawirusa i troski o zdrowie młodych piłkarzy i ich bliskich.
10:18, 03.09.2020
Produkty marki Hilding cechują się ergonomią, dużą wytrzymałością oraz higieną. Zapewniają odpowiedni mikroklimat w sypialni, dzięki czemu są odpowiednim wyborem dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Działając pod wybranymi markami podstawowymi oraz pod markami klientów (takich jak IKEA, Agata Meble czy SleepMed), Grupa Hilding Anders oferuje łóżka i materace najwyższej jakości.
08:52, 03.09.2020
Salon samochodowy połączony z autoryzowanym serwisem aut, to dobra inwestycja dla przedsiębiorców, którzy szukają stabilnych zysków w prestiżowym biznesie. Już na początku będą musieli podjąć szereg decyzji, w których główną rolę gra dylemat ?ilość czy jakość?. Dowiedz się przez jakie bolączki przechodzą wszyscy dealerzy samochodów w kraju.
09:39, 28.08.2020
Bez względu na styl życia i codzienne wyzwania, każdy z nas zawsze ma przy sobie wiele niezbędnych przedmiotów i drobiazgów. Telefon, klucze, artykuły higieniczne, laptop czy właśnie zrobione zakupy - gdzie je pomieścić by nie przeszkadzały nam one w dalszych aktywnościach? Idealnym rozwiązaniem wydaje się plecak miejski, który nie tylko jest wystarczająco pojemny, ale także dzięki swojej budowie nie będzie krępował nam ruchów czy możliwości. Jak wybrać odpowiedni by spełniał swoje funkcje?
1
10:46, 20.08.2020
Koronawirus mocno namieszał w planach urlopowych Polaków. Wiele osób musiało zrezygnować z wojaży zagranicznych planowanych na maj, czerwiec i lipiec. Na szczęście ten etap mamy już za sobą. Tym bardziej warto zastanowić się nad urlopem w Egipcie.
1
14:23, 14.08.2020
Przed zakupem materaca musimy wziąć pod uwagę wiele ważnych kwestii. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem, dzięki któremu zawsze podejmiesz dobrą decyzję!
09:30, 14.08.2020
Okulary przeciwsłoneczne to nie jest gadżet, chociaż często niesłusznie tak się uważa. Ich funkcja polega przede wszystkim na ochronie oczu przed promieniowaniem UV, które jest szkodliwe tak samo dla wzroku, jak skóry. Tymczasem skórę chronimy specjalnymi kremami z filtrem, a o tym aspekcie ochrony wzroku często się zapomina. Najczęściej zwraca się uwagę na dobór kształtu okularów do twarzy, ich atrakcyjność wizualną oraz kolor soczewek.
REKLAMA