Zamknij
REKLAMA
14:46, 04.05.2021
Każdy kucharz wie, że na wrażenie kulinarne składa się nie tylko smak, ale i wygląd potrawy. Szczególne znaczenie ma to w przypadku deserów. Współczesne torty, ciasta i inne słodkości można tworzyć znacznie szybciej i dekorować jeszcze lepiej dzięki profesjonalnym akcesoriom cukierniczym. Które z nich najbardziej przydadzą się w lokalu gastronomicznym lub domowej kuchni?
10:15, 30.04.2021
Zmorą większości kobiet jest cellulit, który niezależnie od wagi, wieku, czy aktywności fizycznej powoduje u nich kompleksy. Skórka pomarańczowa, oprócz nieestetycznego wyglądu jest również problemem zdrowotnym. Skąd się bierze cellilit? Jak się go pozbyć? Jakie zabiegi pomogą pozbyć się pomarańczowej skórki?
15:09, 29.04.2021
Samodzielne założenie własnej działalności gospodarczej jest odważnym krokiem dla każdego młodego przedsiębiorcy. Niestety, w wielu przypadkach początki bywają trudne, a chęć oferowania dobrej jakości usług czy produktów rodzi konieczność inwestowania w sprzęt i nie tylko. Z tego powodu dobrym pomysłem jest kredyt dla firm, który może być przeznaczony na start przedsiębiorstwa czy jego rozwój.
15:06, 29.04.2021
Zastanawiasz się nad odpowiedzią na to właśnie pytanie? Jak kupować te elementy? Co zrobić, by nie narzekać na jakość oraz tak samo na kwestie finansowe? Jeśli ta sprawa jest dla Ciebie ważna, to zapraszamy do przeczytania poniższej lektury.
09:30, 28.04.2021
Wschodnie czasomierze mają bogatą historię. I właśnie powstaje jej kolejny rozdział. Poznaj zegarki Vostok nowej generacji!
09:02, 28.04.2021
Combilift to jeden z największych producentów wózków przeznaczonych do obsługi bardzo wymagających ładunków - takich jak długie elementy konstrukcyjne w przemyśle ciężkim, których waga może wynosić kilkanaście ton czy też dłużyca. Od powstania Combilift w 1998 roku, marka sprzedała ponad 50 000 sztuk wózków wielokierunkowych, w ponad 85 krajach. Ten irlandzki producent swój sukces zawdzięcza elastyczności, która pozwala mu wytwarzać maszyny przeznaczone do obsługi wymagających, długich ładunków.
13:56, 19.04.2021
Każda z nas chce mieć piękne włosy, skórę i paznokcie. Stosujemy przeróżne kremy, witaminy czy masaże. Ale czy wiedziałaś, że nasza miednica również potrzebuje nieco uwagi, by być w świetnej formie? Opowiemy Ci więc o kulkach gejszy. Czym są i jak prawidłowo z nimi ćwiczyć. Zapraszamy do lektury!
10:52, 12.04.2021
Sypialnia to miejsce, w którym człowieka spędza od kilku do kilkunastu godzin dobę ? czy to podczas codziennego odpoczynku (np. czytając), czy też w trakcie snu, który jest przecież jest jedną z ważniejszych czynności w życiu każdej osoby. Nie każdy jednak wie, że na zdrowy i komfortowy sen wpływa szereg czynników, a jednym z nich jest odpowiednio dobrany materac. Znalezienie modelu, który wpasuje się w potrzeby użytkownika, może stanowić nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla osoby, która na co dzień nie interesuje się tematem materacy. Przekonaj się, jak ważne jest znalezienie dobrego materaca, który będzie podpierał kręgosłup we właściwy, zalecany przez lekarzy sposób.
08:17, 12.04.2021
Apteka internetowa daje szereg możliwości, które niczym się nie różnią od tradycyjnej apteki. Tu można skorzystać z promocji, niższej ceny, z różnych produktów, w różnych kategoriach. Znajdziesz tu pomysły na prezenty dla rodziny i znajomych oraz leki, suplementy diety zdrową żywność i inne.
09:32, 09.04.2021
Dziś mija rok od powstania serwisu #FakeHunter, którego zespół podjął się trudnej walki z falą dezinformacji zalewającą przede wszystkim media społecznościowe. W ciągu tego czasu serwisowi udało się zweryfikować ponad 1150 informacji, w tym zdemaskować ok. 900 fake newsów, głównie dotyczących koronawirusa i szczepień. Projekt został uruchomiony przez PAP wspólnie z GovTech Polska.
00:00, 09.04.2021
Jaki powinien być sweter damski? Oczywiście modny, dopasowany do sylwetki lub ją opływający, a ponadto wygodny i niegryzący. Któż z nas nie zakupił kiedyś gryzącego swetra w którym nie dało się chodzić. Dotyczy to głównie modeli z wełny. Nie znaczy to, że nie ma wygodnych i nie powodujących efektów swędzenia swetrów z tego materiału. Kluczem jest oczywiście jakość. Można bowiem wybrać sweter z klasycznej wełny owczej albo wełny merynosów. W drugim przypadku materiał jest miękki i przyjemny w dotyku. Oczywiście takie swetry mają też wyższą cenę, ale za tę jakość naprawdę warto. Co mamy jeszcze do wyboru jeśli chodzi o wełniane swetry damskie?
10:37, 07.04.2021
Alior Bank obniża o połowę prowizję przygotowawczą od kredytów dla mikrofirm i małych przedsiębiorstw. Oferta dotyczy nowego finasowania udzielanego w formie kredytu w rachunku bieżącym, Biznes Kredytu obrotowego i na cele zakupowe, kredytów nieodnawialnych na finansowanie bieżącej działalności, w tym kredytu Łatwy Kapitał. Promocja obejmuje kredyty udzielane od 8 marca do 31 maja br. i jest skierowana do nowych oraz obecnych klientów Alior Banku, którzy potrzebują finansowania na bieżącą działalność gospodarczą oraz finansowania celów zakupowych.
10:29, 07.04.2021
Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku rozpoczęła się IX kadencja Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Zarząd został powołany na trzyletnią kadencję.
14:18, 02.04.2021
20 kwietnia br. mija termin składania prac do konkursu o doroczne Nagrody SDP.
14:08, 02.04.2021
?Samorząd oddychający pełnymi płucami? - to nowy konkurs, w którym jednostki samorządu terytorialnego mogą prezentować projekty zapobiegające rozwojowi chorób płuc wśród swoich mieszkańców. Odbywa się on w ramach kampanii ?Płuca Polski?. Autorzy trzech najciekawszych inicjatyw mogą liczyć na promocję w mediach oraz udział w ciekawym szkoleniu.
REKLAMA