Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:49, 27.10.2021
Jesienna pielęgnacja twarzy powinna być bardzo przemyślana. Chodzi przede wszystkim o odpowiednie zregenerowanie, nawilżenie i odbudowanie skóry, która po okresie letnim może wymagać szczególnej pielęgnacji. Wybierz najlepsze kosmetyki i zadbaj o codzienną rutynę zabiegów pielęgnacyjnych.
11:31, 26.10.2021
Aktywność sportowa jest wskazana w zasadzie w każdym wieku i dla przeważającej większości ludzi. I chociaż nie każdy się jej oddaje, to jednak na pewno robią to miliony osób. Część z nich jednocześnie dotknięta jest wadami wzroku, które w tejże aktywności mogą przeszkadzać. Jakie jest rozwiązanie? Podpowiadamy.
15:21, 25.10.2021
System rynnowy jest ważnym elementem prawidłowo funkcjonującego domu. Jego zadaniem jest szybkie odprowadzanie deszczu lub topniejącego śniegu jak najdalej od elewacji. Dlatego znaczenie dobrze dobranego i wykonanego systemu rynnowego rośnie, gdy dach ma wiele połaci lub dużą kubaturę. Jakie rynny oferowane są na rynku i co warto wziąć pod uwagę przy ich wyborze?
11:35, 25.10.2021
Podstawy udzielania pierwszej pomocy powinien znać każdy gdyż mamy obowiązek udzielenia pierwszej pomocy osobie poszkodowanej o czym mówi nam art. 162 Kodeksu karnego. Ta umiejętność jest bardzo cenna ponieważ już kilka sekund decyduje o skuteczności udzielenia pomocy poszkodowanemu. Sytuacje, zagrażające życiu lub zdrowiu mogą pojawić się w każdym miejscu i o każdym czasie, w najbardziej niespodziewanym momencie. Dlatego jednym z kursów, które powinien odbyć każdy człowiek na ziemi choć raz w swoim życiu to kurs z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
1
10:44, 25.10.2021
Po czterdziestym roku życia skóra wymaga szczególnej troski i ochrony, ponieważ zaczyna tracić jędrność i elastyczność oraz staje się wyjątkowo delikatna i nieodporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Marzysz, by mimo upływających lat Twoja cera nadal zachwycała zdrowym i promiennym wyglądem? W takim razie się dowiedz się, jak zapewnić jej właściwą pielęgnację.
2
12:56, 22.10.2021
Drewno, jako materiał pochodzący z natury, uznawane jest za ekologiczny sposób ogrzewania domu. Węgiel ma podobne pochodzenie, powstał miliony lat temu, a jego budulcem były rośliny. Nie jest on jednak tak łaskawy dla atmosfery jak drewno.
00:00, 21.10.2021
Komunikacja z klientami jest bardzo ważnym elementem biznesu o charakterze usługowym. Jej wartość jest nie do przecenienia. Niejednokrotnie klienci mogą nie być w 100% zadowoleni z samego strzyżenia lub modelowania, ale chętnie wrócą ze względu na kreowaną atmosferę. Jak więc skutecznie się komunikować?
09:58, 18.10.2021
Wielu naukowców nawołuje do rozstania się z tym zgubnym dla zdrowia nałogiem. Palacze, którym ciężko z dnia na dzień podjąć taką decyzję, powinni poznać potencjalnie mniej szkodliwe alternatywy, które mogą być pomocne choćby w trudnej „fazie przejściowej”.
15:10, 12.10.2021
Jeżeli chcesz tworzyć reklamy w mediach społecznościowych w pierwszej kolejności powinieneś zadbać o stworzenie zaangażowanej grupy odbiorców, którzy będą śledzić Twoje profile. Mogą to być Twoi potencjalni klienci! Warto zatem zadbać o to, aby stworzyć im możliwość wyświetlania reklam, które nakłonią ich do wykonania określonych przez Ciebie uprzednio akcji. Jak zatem podejść do tematu reklam na tej platformie? Co powinieneś o tym wiedzieć?
12:40, 08.10.2021
Mieszkańcy Warszawy mogli we wtorek wieczorem podziwiać specjalną animację, wyświetlaną na ścianie hotelu Intercontinental. Film został przygotowany z okazji premiery Windows 11, nowej odsłony systemu operacyjnego od Microsoft.
12:23, 08.10.2021
Chcielibyście razem z dziećmi dokarmiać ptaki, ale nie wiecie, jak to robić dobrze? Jaki karmnik wybrać, gdzie go postawić, a może powiesić? No i co do niego wsypać? I czy w ogóle dokarmianie jest ptakom potrzebne? Na te i więcej pytań odpowiedzi można znaleźć na stronie akcji edukacyjnej Jestem na pTAK z Enchantimals, którą z okazji Światowego Dnia Zwierząt (4 października) przygotowała marka we współpracy ze Stowarzyszeniem Jestem na pTAK, zajmującym się ochroną ptaków w Polsce. Wspólnie uczą, jak dbać i bezpiecznie dokarmiać ptaki. Dzięki wsparciu Enchantimals każdy wypełniony na stronie akcji quiz edukacyjny to 1kg ziaren, które wkrótce zasilą ptasie stołówki.
11:58, 08.10.2021
Przybliża się realizacja kluczowej inwestycji w rejonie przejścia granicznego Terespol/Brześć, jaką jest Park Logistyczny Małaszewicze (PLM). Wydane przez Urząd Wojewódzki w Lublinie pozwolenie na budowę pozwoli uruchomić dalsze procedury związane z finansowaniem, przetargiem i realizacją robót budowlanych.
11:10, 08.10.2021
Sezon jesienny to czas kiedy w trendach ponownie wszystko się zmienia. Letnie stylizacje chowamy głęboko w naszej szafie, robiąc miejsce na te, które królować będą w najbardziej kolorową porę roku. A kto decyduje o tym co będzie najmodniejsze i w co powinnyśmy zainwestować? Największy wpływ na trendy panujące w danym sezonie mają oczywiście projektanci mody, a zaraz za nimi kroczą influencerki działające w obszarze mediów społecznościowych. W tym roku postawili oni na komfort, przyjemne w dotyku tkaniny i kilka innych niezwykle trafnych elementów. Oczywiście oprócz klasycznych i łagodnych zestawień znalazły się również i takie, których ekstrawagancja przypadnie do gustu miłośniczkom szaleństwa w codziennych stylizacjach. Co więcej, dzięki rosnącej świadomości projektantów w kwestii ochrony środowiska, znalazły się także rozwiązania, które ograniczają marnotrawstwo i wykorzystują materiały ponownie. Pamiętajmy jednak o tym, że moda zawsze powinna być dostosowana do naszego gustu, budowy sylwetki i trybu życia, ponieważ nawet najbardziej rozchwytywane ubrania nie będą w stanie nas zadowolić, gdy same nie będziemy czuć się w nich pięknie i komfortowo.
15:42, 06.10.2021
Kolejne badania potwierdzają niższą o około 95 proc. szkodliwość papierosów elektronicznych w porównaniu z papierosami tradycyjnymi. Na tzw. naukowej skali obniżania ryzyka (risk continuum) e-papierosy są spozycjonowane jako mniej toksyczne od tzw. wyrobów nowatorskich, czyli popularnych podgrzewaczy tytoniu.
13:37, 06.10.2021
Wydawnictwo Zona Zero serdecznie zaprasza na stacjonarne spotkanie autorskie dra Jacka Bartosiaka poświęcone jego najnowszej książce "Wojna w kosmosie. Przewrót w geopolityce".