Zamknij
REKLAMA

Zwiedzaj miasto na hulajnodze!

09:25, 12.08.2020 | A.G
Skomentuj

W Tarnowskich Górach powstała pierwsza wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych

Zwiedzanie bez przewodnika, podążając jedynie za mapą Google i samodzielnie decydując o tym, które atrakcje turystyczne zobaczymy. Brak konieczności korzystania z samochodu czy komunikacji miejskiej, za to ciesząc się jazdą na świeżym powietrzu. Oszczędność czasu, pieniędzy i troska o środowisko naturalne to tylko niektóre argumenty wybierane przez mieszkańców i turystów, którzy zamiast autokaru wybierają elektryczną hulajnogę.

Dwa kółka zamiast przewodnika

Planujesz wycieczkę do Tarnowskich Gór i zwiedzenie wyjątkowych górniczych obiektów, wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO? A może pochodzisz z miasta gwarków, a nie miałeś jeszcze okazji odwiedzić Zabytkowej Kopalni Srebra czy Sztolni Czarnego Pstrąga? Do wybranych punktów szybko i sprawnie dotrzesz na hulajnodze, unikając korków, poszukiwania miejsca parkingowego czy komunikacji miejskiej.

Z hulajnogi elektrycznej można skorzystać nie tylko w Tarnowskich Górach. Warto zabrać ją ze sobą na wakacje w Polsce i za granicą, na weekendowy wyjazd czy dalszą wycieczkę. Zwiedzanie na dwóch kółkach to przyjemny i aktywny sposób podróżowania, który pozwala cieszyć się świeżym powietrzem – i ograniczyć zanieczyszczenie środowiska.

Eventy i wyjazdy firmowe

Zastanawiasz się, jak urozmaicić firmowy wyjazd czy spotkanie integracyjne? A może szukasz pomysłu na niepowtarzalny wieczór kawalerski czy panieński? Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych, indywidualnie przygotowywanych ofert dla grup, firm i agencji eventowych.

W ramach umowy oferujemy dowóz i odbiór hulajnóg w ustalonym miejscu, szkolenie z obsługi hulajnogi elektrycznej, możliwość udostępnienia kasków i kamizelek odblaskowych oraz obsługę serwisową.Wypożycz hulajnogę na doby lub godziny


W naszej flocie znajdziecie 4 modele wysokiej klasy hulajnóg elektrycznych, zamieszczone na stronie internetowej wypożyczalni. Wszystkie poddajemy regularnym przeglądom w naszym serwisie w Tarnowskich Górach, klientom dostarczając w pełni sprawne i czyste pojazdy – z naładowaną baterią.Do każdej hulajnogi dołączamy futerał z ładowarką, przedłużkę do pompki i uchwyt na telefon do kierownicy oraz instrukcję obsługi.Hulajnogę można wypożyczyć na doby lub godziny:- za pośrednictwem strony internetowej i naszego systemu rezerwacji: https://hulajnogitg.pl, - przez messengera: https://facebook.com/hulajnogitg,- telefonicznie pod numerem: 887 663 043,- mailowo: [email protected],jak również w siedzibie naszej wypożyczalni, przy ulicy Tylnej 8 w Tarnowskich Górach.

Zapraszamy!

Sklep HulajnogiTG.pl
ul. Tylna 8, 42-600 Tarnowskie Góry
9.00-17:00
tel. 887 667 043
Infolinia pon.-nd. 9.00-20.00
https://hulajnogitg.pl/

 

(Reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA