Zamknij
REKLAMA

Bezpieczne wizyty w salonach urody

09:45, 03.12.2020 |
Skomentuj

Czasy pandemii sprawiły, że praktycznie każda branża, przeżywa kryzys. Większość firm usługowych jak gastronomia, czy salony kosmetyczne wręcz walczą o swoje utrzymanie. Oczywiście każdy stara się pomóc jak może. Lokale gastronomiczne oferują vouchery i posiłki na wynos. Salony urody niestety nie mogą świadczyć tego typu usług. Jednak nie oznacza to, że nie są one przygotowane na obsługę klienta w tym trudnym czasie. Z wizyt w salonie można skorzystać, pomagając nie tylko właścicielom, ale także oferując sobie chwilę relaksu i oderwania od ciężkiej rzeczywistości. Otóż istnieje możliwość szybkiego i sprawnego zarezerwowania wizyty przez Internet, a także wykupienia kart podarunkowych. Jak możemy to zrobić?

Szybka rezerwacja wizyty w salonie kosmetycznym

Rzeczywistość życia w pandemii dla nikogo z nas nie jest łatwa. Mało kto, spodziewał się, że będziemy musieli maksymalnie ograniczać kontakt z ludźmi, a także, że nie spędzimy już piątkowego wieczoru, na kolacji w lokalu ze znajomymi. Jednak nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować ze wszystkich czynności, które do tej pory stanowiły część naszej rutyny. Zwykle umawialiśmy się na wizytę w salonie kosmetycznym osobiście. Było nam wygodniej, zatrzymać się w ulubionej placówce po pracy i dogadać szczegóły wizyty, a być może także, zaplanować inne zabiegi. Niestety jednak, obecnie takie udogodnienie stało się nie możliwe. Nie wszystko stracone, gdyż w szybki i prosty sposób, możemy zarezerwować wizytę przez Internet. Dzięki stronie Moment.pl, mamy szeroki dostęp do usług różnorodnych salonów kosmetycznych, co oznacza, że spokojnie możemy wybrać interesującą nas usługę i zarezerwować czas. Jest to niezwykle wygodny sposób, który w czasach panującej pandemii, może zapewnić nam odrobinę luksusu, a właścicielom salonów, pomoże utrzymać swój biznes. W wyszukiwarce na stronie, wystarczy wpisać usługę, która nas interesuje, a następnie miasto lub kod pocztowy. Następnie strona wyświetli nam dostępne salony piękności, a także zaprezentuje kalendarz z wolnymi terminami. Pozostało nam tylko wybrać datę, wprowadzić dane i zarezerwować wizytę. Całość przebiegnie szybko i sprawnie, a w danym dniu, kosmetyczka czy barber, będą już na nas czekać w salonie. Należy pamiętać, że obecnie wizyty takie mają swoje ramy czasowe, czyli są "od-do". Niestety, nie spędzimy tam już czasu na miłej rozmowie przy kubku kawy. Mimo wszystko, będzie to chwila wytchnienia i odpoczynku. Warto także wiedzieć, że dzięki serwisowi Moment.pl, mamy także możliwość zakupienia bonów podarunkowych do wybranego salonu. Z okazji zbliżających się świąt, może to być wspaniały prezent dla bliskich, ale także i dla nas samych. Zakupując kartę podarunkową, nie tylko wspieramy zakłady kosmetyczne, ale także możemy zarezerwować sobie miejsce na kolejne miesiące. Cały proces nie powinien zająć nam więcej niż 15 minut.

Jak powinna przebiegać bezpieczna wizyta w salonie urody?

Oprócz wprowadzenia ram czasowych na dane usługi, kosmetyczki i fryzjerzy dokładają wszelkich starań, by nie tylko sobie, ale także swoim klientom, zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oznacza to, że liczba osób przebywających w salonie, jest ściśle uzależniona od jego wielkości. Dodatkowo, musi zostać zachowany niezbędny dystans pomiędzy klientami. Zarówno kosmetyczki jak i klienci, powinni mieć na sobie maseczki ochronne lub przyłbice, dodatkowo, usługodawcy powinni być wyposażenie w ochronną odzież. Każde stanowisko i narzędzie pracy, musi zostać odpowiednio zdezynfekowane. Pracownicy salonu, mogą przeprowadzić także krótką ankietę, dotyczącą zdrowia, a także wykonać pomiar temperatury ciała. Klienci, nie będą mieć także dostępu do testerów produktów, a także mogą być poproszeni o nieużywanie telefonów komórkowych. Kilka razy dziennie, poza dezynfekcją stanowisk pracy, powinna być też odkażana cała powierzchnia salonu. Wizyta powinna odbyć się w umówionych ramach czasowych, po jej zakończeniu klient powinien odpowiednio zdezynfekować ręce, a także wymienić maseczkę, którą miał podczas wizyty i ewentualnie gumowe rękawiczki. Pamiętajmy, by w tych czasach nawzajem się wspierać i dbać o bezpieczeństwo swoje, ale także innych.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA