Zamknij
REKLAMA

Przyjazne środowisku, wydajne i tańsze - EKOtusze do drukarek HP

10:24, 11.12.2020 | T.S

Jako jedyni w Polsce produkują ekologiczne zamienniki tuszów do drukarek marki HP. Będąc ich klientami, stajemy się nie tylko bardziej przyjaźni środowisku. Kupno tuszów firmy Office Support z Tąpkowic czyni nas także konsumentami bardziej gospodarnymi.

 Zakup oryginalnych tuszów do drukarki nie jest jedynym rozwiązaniem gwarantującym nam wydruki dobrej jakości. Od lat powszechne na rynku są zamienniki tuszów do drukarek. Jakość wielu z nich jest porównywalna z oryginałami, bywają pojemniejsze i zazwyczaj są tańsze. – Zamienniki oferowane przez Office Support mają taką samą jakość jak oryginały i bardzo często większą pojemność. Na produkty naszej marki My-Office dajemy wieczystą gwarancję, więc klient nie powinien mieć obaw, że produkt nie spełni jego oczekiwań – zapewniają przedstawiciele firmy.

 

Tąpkowickie przedsiębiorstwo od niedawna oferuje klientom ekologiczne zamienniki tuszów do drukarek marki HP. Efekt przyjazny środowisku udało się osiągnąć dzięki głowicy wielokrotnego użytku. Można jej użyć aż dla trzech tuszów, nie zaś jak w przypadku oryginału HP, tylko dla jednego. Ponowne użycie głowicy ogranicza odpady, a co za tym idzie, zmniejsza negatywny wpływ na środowisko.

Ekozamienniki są też znacznie tańsze. W zależności od modelu tuszu mogą być kilka razy bardziej wydajne. Mimo to bywają klienci, którym ekozamienniki wydają się wyjątkowo drogie. Tak jednak nie jest. Ekozamiennik to bowiem zestaw złożony z trzech wkładów o większej pojemności. Tym samym starcza na co najmniej 3 razy dłuższą eksploatację. Co w rzeczywistości daje najtańsze rozwiązanie na rynku.

Jako świadomi konsumenci powinniśmy zorientować się w cenach tuszów jeszcze zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej drukarki. Niektórzy wiodący producenci oprócz dobrych urządzeń, oferują klientom także tanie i nieekonomiczne drukarki. W praktyce niska cena sprzętu często wiąże się z wysokimi kosztami tuszów czy tonerów jakie ponosi się przy jego eksploatacji. Dlatego warto sprawdzić czy do wybranego modelu drukarki są dostępne zamienniki, w jakiej są cenie i czy muszą posiadać głowicę. Takie tusze jak powszechne modele HP 652, 302 czy 304 są droższe m.in. dlatego, że posiadają zintegrowaną głowicę atramentową.

Niestety, w ciągu ostatniego roku ceny drukarek i tuszów znacznie wzrosły. Przyczyniła się do tego pandemia koronawirusa i obostrzenia z nią związane. Wprowadzenie nauki oraz pracy zdalnej wymusiło na wielu z nas zakup drukarek do domu. Wraz ze zwiększonym popytem na urządzenia, wzrosły też ich ceny.

***

Ekozamienniki marki My-Office można zakupić w sklepie stacjonarnym Drox w Tarnowskich Górach przy ul. Sobieskiego 2 lub zamówić online w sklepie drox.pl.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA