Zamknij
REKLAMA

Valera Swiss Silent Jet 7500 Light Ionic RotoCord - kod rabatowy

15:30, 04.06.2021 | A.G
Skomentuj

Gdyby istniały konkurencje dla suszarek do włosów, z pewnością na podium stałaby Valera Swiss Silent Jest 7500 Light Ionic RotoCord. Ta ultra cicha suszarka z mocnym, wytrzymałym silnikiem DC i funkcją jonizacji ma więcej zalet, niż myślisz. Przekonaj się!

Gdyby istniały konkurencje dla suszarek do włosów, z pewnością na podium stałaby Valera Swiss Silent Jet 7500 Light Ionic RotoCord. Ta ultra cicha suszarka z mocnym, wytrzymałym silnikiem DC i funkcją jonizacji ma więcej zalet, niż myślisz. Przekonaj się! 

Suszarka Valera Swiss Silent - ultra cicha, ultra mocna

Zastanawiasz się, jakie cechy powinna mieć profesjonalna suszarka do włosów? Co cechuje suszarki, które wybierają najwięksi fryzjerzy na świecie? Wiemy, dlaczego Valera jest tak chętnie wybieraną suszarką przez profesjonalistów i nie tylko. Jeśli poszukujesz idealnej suszarki - to jesteś we właściwym miejscu. 

Suszarka do włosów Valera ma silnik DC o wydłużonej żywotności i mocy 2000 W. Bardzo wydajny silnik daje gwarancję niezawodności i długotrwałego użytkowania. Wbrew pozorom Valera, mimo wytrzymałego, mocnego silnika, jest urządzeniem wyjątkowo cichym. Poziom głośności wynosi zaledwie 59 dB - to tyle, ile podczas zwykłej rozmowy. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w salonie fryzjerskim, a także w domu - nie zakłóca ciszy sąsiadom.

                                      

Siła technologii  

Co jeszcze wyróżnia Valerę na tle innych suszarek do włosów? Posiada wszystko, co powinna mieć profesjonalna, funkcjonalna suszarka, aby optymalnie wysuszyć i wymodelować włosy! 

Funkcja jonizacji pozwala na uzyskanie wyjątkowo gładkich, lśniących i miękkich włosów. Jony ujemne neutralizują dodatnie ładunki na włosach, dzięki czemu eliminują problem puszenia i elektryzowania się włosów. 

Technologia Colour Care zapobiega blaknięciu koloru włosów farbowanych, chroniąc pigment przed wypłukiwaniem i płowieniem. 

Smart Air Flow zapewnia optymalny przepływ powietrza - to sprawia, że czas suszenia tą suszarką jest o 20 % krótszy w porównaniu z innymi suszarkami. 

Dyfuzor i dwie nasadki stylizujące (w tym jedna nienagrzewająca się) pozwalają na uzyskanie optymalnych efektów modelowania. Z dyfuzorem podkreślisz skręt loków, a z pomocą płaskich nakładek wygładzisz pasma. 

Technologia RotoCord zapobiega zwijaniu się przewodu zasilającego, co znacznie ułatwia suszenie i podwyższa komfort korzystania z urządzenia. 

Nie czekaj! Daj się porwać zaletom suszarki do włosów Valera Swiss Silent Jet 7500 Light Ionic RotoCord. Z kodem rabatowym SW2000  kupisz w najlepszej cenie tutaj: https://www.fryzomania.pl/valera-swiss-silent-7500-light-ionic-rotocord-suszarka-do-wlosow.html.  

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%