Zamknij
REKLAMA

Czarter jachtów - dlaczego warto zdecydować się na taką formę wypoczynku?

13:40, 22.09.2021 | materiały partnera

Czarter jachtów to coraz popularniejsza forma wypoczynku - z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się spędzić wakacje w ten właśnie sposób. Popularne są zarówno kierunki w Polsce - kultowe Mazury czy Zatoka Gdańska, jak i zagraniczne, takie jak Chorwacja czy Grecja.

Zastanawiasz się czy czarter jachtu byłby interesujący również dla Ciebie? Zobacz, dlaczego warto spróbować i daj się zaprosić na pokład!

Bezpieczeństwo

W obecnych czasach pandemii wakacje na łodzi są jednym z najbezpieczniejszych możliwych wyborów. Łódź taka jak jacht czy katamaran to połączenie hotelu, środka lokomocji i miejsca relaksu. Dzięki temu podróżując na pokładzie łodzi unikniesz tłumów turystów w hotelowych lobby i restauracjach. Ale to nie wszystko, podróżując łodzią możesz również dotrzeć do ukrytych plaż i wysp, niedostępnych od strony lądu! Dzięki temu będziesz mógł łatwo znaleźć ustronne miejsca, gdzie odpoczniesz z dala od innych urlopowiczów.

Możliwość dopasowania do własnych preferencji

Mieszkając na łodzi, zyskujesz niesamowitą dowolność - możesz poruszać się dokąd tylko chcesz i kiedy chcesz. Jedna część załogi chciałaby pozwiedzać historyczne miasteczka, ale inni uczestnicy wolą spędzić dzień na plaży? Nie ma problemu! Podróżując łodzią  możesz dostosować plan rejsu do swoich upodobań i zaplanować go jak tylko chcesz. 

Na przykład decydując się na czarter jachtów na Mazurach, możesz korzystać z atrakcji mazurskich jezior, popływać, podziwiać piękną naturę, ale też zwiedzić okoliczne miasteczka i odwiedzić najlepsze restauracje!

Odpoczynek na świeżym powietrzu

Wypoczywając na łodzi będziesz mieć również możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. W czasie całego rejsu będziesz przebywać na zewnątrz, a to przyda się każdemu, w czasie, gdy większość czasu przebywamy w domu przed ekranem komputera. Czarterując łódź będziesz więc mógł głęboko odetchnąć, złapać promienie słońca i odpocząć od patrzenia w ekran. W ciągu tygodniowego lub nawet jednodniowego rejsu zdołasz naładować baterie na nowe wyzwania!

Relaks

Na łodzi nie tylko przeżyjesz niesamowitą przygodę, ale też odpoczniesz od zgiełku życia codziennego. Czy to ze względu na unikanie tłumów, czy przebywanie na świeżym powietrzu, jednego możesz być pewien - z rejsu wrócisz pełen nowej energii, wypoczęty i z uśmiechem na twarzy. Ponadto wiele jachtów i katamaranów wyposażonych jest w wygodne kanapy lub tarasy słoneczne, na których możesz się opalać lub po prostu popatrzeć w niebo! A do tego na pokładzie przeżyjesz niezapomnianą przygodę, którą będziesz mógł wspominać przez wiele lat z Twoimi najbliższymi - rodziną lub przyjaciółmi, z którymi wybierzesz się w rejs.

Niezależnie więc od rodzaju łodzi, który wybierzesz czy kierunku do którego popłyniesz, wakacje na łodzi mogą być źródłem niezapomnianych wrażeń. Łódź możesz wynająć w atrakcyjnych cenach z wykorzystaniem serwisów internetowych, takich jak Click&Boat. Na platformie wystarczy, że wpiszesz miejsce, z którego chcesz wypłynąć i gotowe! Zobaczysz pełną ofertę wszystkich łodzi dostępnych w tej lokalizacji. Możesz też zawęzić wyszukiwanie do konkretnych dat, rodzaju łodzi lub wybrać opcję ze sternikiem lub bez. Następnie wystarczy, że wybierzesz łódź i wyślesz zapytanie, a gdy właściciel łodzi je zaakceptuje łódź będzie Twoja! Nic więc trudnego, w zaledwie kilka kliknięć i Ty możesz wyruszyć na wakacje na pokładzie jachtu lub łodzi!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%