Święto Miasteczka Śląskiego będzie w najbliższą sobotę, 27 czerwca w Centrum Rekreacji i Sportu.
Jednak rozpoczęcie imprezy tradycyjnie już będzie przy urzędzie miejskim – stąd, o godz. 15.30 ruszy barwny przemarsz ze św. Jerzym na czele i oczywiście ze smokiem.
- W tym roku będzie to wydarzenie bardzo różnorodne stylistycznie, ale każdy z wykonawców zaprezentuje znane lubiane przeboje, zapraszając do wspólnej zabawy i śpiewu - zachęca Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim.21.40 – koncert Jacka MEZO
Gwiazda wieczoru będzie Jacek MEZO - zaprasza na koncert do Miasteczka Śląskiego.
Film z archiwum Miejskiego Ośrodka Kultury
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz