Zamknij
REKLAMA

Tarnowskie Góry. Wchodzą do Kurnej Chaty przez zawaloną ścianę

09:59, 15.09.2021
REKLAMA

Katastrofa budowlana, obiekt wyłączony z użytkowania, bo może się zawalić. I co z tego, skoro niektórzy wchodzą do restauracji Kurna Chata przez zawaloną ścianę. Mało tego, kradną stamtąd rzeczy.
Od właścicielki restauracji otrzymaliśmy nagranie z monitoringu, na którym widać jak dwóch pijanych mężczyzn wchodzi do Kurnej Chaty przez zawaloną ścianę. Nie mają żadnych problemów z przesunięciem zabezpieczenia drogi.
Sprawę zgłoszono na policję. Na nagraniu nie widać, czy mężczyźni coś ukradli. Jednak niestety Kurna Chata jest okradana, od pewnego czasu giną metalowe rzeczy, ostatnio ktoś połasił się na wiertarkę.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (4)

Wyszło szydłoWyszło szydło

16 12

Ci z Kurnej Chaty naprawdę nie mają piątek klepki. Zamiast zawczasu wynieść wszystko, co ma jakąkolwiek wartość i może być przydatne w przyszłym biznesie (bo przecież każdy widzi, że dom się wkrótce zawali i wszystko będzie zniszczone) i zamontować siatki na elewacji, to wielce narzekają, że im złomiarze i pijaczkowie włażą oraz wykradają sprzęty. Na poddaszu leży pełno jakieś kartonów - teraz za późno żeby je wyciągać, bo w każdej chwili dach może runąć.
Od razu widać, że Bożydar Siano (czy jak się tam naprawdę nazywa) nie nadaje się nie tylko na burmistrza, ale nawet na jakiekolwiek stanowisko wymagające minimum myślenia.
Robić sobie jaja (happeningi), narzekać i dzwonić na policję - oto "pomysł" ludzi z Kurnej Chaty. Żałosne! 12:19, 15.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jak Jak

8 7

Można nie zabezpieczyć mienia . Chyba że mają zakaz wejścia do swojego zakładu pracy. Narzekanie na władze TG oraz heppeningi organizować dla poklasku. Burmistrzu wykupić i rozebrać rada niech podejmie męską decyzję. Skończyć z tym tematem . 12:36, 15.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

coco

6 0

Gdzie masz styropian. To tynk na sitce. Żaden styropian 19:45, 15.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

katolikkatolik

0 0

"Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego." Hbr 10: 31 21:49, 18.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA