Zamknij

Dziękowała Trójka, teraz przyszedł czas na Szpital św. Kamila

06:30, 27.06.2020 | red.
Skomentuj Fot. Archiwum szpitala
REKLAMA

- Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność i złożyć najserdeczniejsze podziękowania na ręce tych, którzy wsparli i nadal wspierają naszą placówkę w tym trudnym dla wszystkich czasie epidemii - dziękuje personel Szpitala św. Kamila w Tarnowskich Górach.

Jakiś czas temu szpital poprosił o pomoc, m.in. o przekazywanie środków ochrony osobistej. Pracownicy przyznają, że reakcja na ten apel przerosła najśmielsze oczekiwania. - Nieustannie spotykamy się z wyrazami solidarności i życzliwości płynącymi ze wszystkich stron. Społeczne zaangażowanie i ofiarność dają nam motywację do dalszej pracy – czytamy na facebookowym profilu kamiliańskiego szpitala.

Na długiej liście ofiarodawców znaleźli się m.in. OSP Żyglinek, Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej, Rękodzielne Tarnogórzanki, Rada Dzielnicy Osada Jana, tarnogóska straż pożarna, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, Caritas parafii MB Uzdrowienia Chorych, Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowskich Górach.

Pracownicy dziękują też ofiarodawcom indywidualnym, których imion i nazwisk nie mogą podać, ze względu na ochronę danych oraz tym, którzy pomagali anonimowo.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Hanys 2 Hanys 2

3 1

Na tych swietych w niebie nie ma jus placu napiscie konkretnie na Galgenbergu ! 11:01, 27.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz