Zamknij
II miejsce w ubiegłorocznym plebiscycie - ogród w Kijowicach

Najładniejsze ogrody. Czekamy na zdjęcia

26.07.2022

Najładniejsze ogrody. Czekamy na zdjęcia

Chcesz się pochwalić swoim przydomowym ogródkiem? Może masz piękny ogród działkowy albo balkon? Ogłaszamy plebiscyt Gwarka na najładniej urządzony ogród, ogródek działkowy i balkon. Laureatów wybierzemy w głosowaniu esemesowym. Nasza redakcja przyzna też nagrodę specjalną. Kto ją otrzyma - o tym zdecydują dziennikarze Gwarka.

 Od 19 lipca do 8 sierpnia, do godz. 10, czekamy na zgłoszenia. Jak to zrobić? Należy wysłać mail na adres: [email protected] W mailu wystarczy podać: imię i nazwisko kandydata – właściciela ogrodu, działki, balkonu, telefon kontaktowy (koniecznie!) i dołączyć od 3 do 5 zdjęć ogrodu, działki, balkonu.  Udział w plebiscycie można również zadeklarować osobiście.

W trakcie trwania zabawy będziemy publikować nadesłane zdjęcia na stronie internetowej i w papierowym wydaniu Gwarka. Będzie nam miło, jeśli uczestnik plebiscytu zdecyduje się napisać kilka słów o swoim ogrodzie lub o swoich ogrodniczych pasjach. 

Najładniejsze ogrody i balkony wybiorą czytelnicy Gwarka. Głosowanie będzie się odbywać od 9 do 14 sierpnia za pomocą SMS-ów (koszt wysłania 1,23 zł brutto). Każdy SMS to jeden punkt. Zwycięży uczestnik, którego ogród bądź balkon zdobędzie największą liczbę głosów.

Głównym sponsorem plebiscytu jest podobnie jak w latach ubiegłych market Bricomarche zlokalizowany w Bytomiu przy ul. Narutowicza. Zwycięzcy plebiscytu otrzymają następujące nagrody:

- za zajęcie I miejsca – bon zakupowy o wartości 500 zł do zrealizowania w Bricomarche w Bytomiu,

- za zajęcie II miejsca - bon zakupowy o wartości 300 zł do zrealizowania w Bricomarche w Bytomiu,

- za zajęcie III miejsca - bon zakupowy o wartości 200 zł do zrealizowania w Bricomarche w Bytomiu.

Regulamin konkursu dostępny jest w redakcji oraz na stronie internetowej gwarek.com.pl. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin plebiscytu

[FOTORELACJA]27014[/FOTORELACJA]