Zamknij
REKLAMA

Tarnowskie Góry. Adam Morawiec odchodzi z Pałacu w Rybnej

07:00, 13.05.2022 | eka
Skomentuj Adam Morawiec był szefem Pałacu w Rybnej 14 lat. Fot. ARC
REKLAMA

Adam Morawiec złożył wypowiedzenie i nie będzie już szefem Pałacu w Rybnej. Kierował nim od 14 lat: najpierw jako prezes zarządu spółki, a następnie od 2011 roku, po przekształceniu pałacu w instytucję kultury – jako dyrektor.

Adam Morawiec poprosił burmistrza Tarnowskich Gór o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron z dniem 30 czerwca.

Skąd ta decyzja? Jak tłumaczy, to szansa „nowego otwarcia” zarówno dla niego, jak i dla miasta, do którego należy Pałac w Rybnej.

Nie ukrywa też, że zrezygnował z pracy w związku ze swoim zaangażowaniem w tworzenie muzeum motoryzacji, które powstaje w Tarnowskich Górach.

Przypomnijmy, że Adam Morawiec od lat jest zaangażowany w lokalną politykę. Kolejną już kadencję jest radnym powiatowym, a obecnie także nieetatowym członkiem Zarządu Powiatu Tarnogórskiego.

Do rady wszedł z listy Inicjatywy Obywatelskiej Powiatu Tarnogórskiego, z którego wywodzą się zarówno władze miasta, jak i władze powiatu.

Pytany, czy rezygnacja ma jakiś związek z lokalną polityką, dyrektor zaprzeczył.

[ZT]36029[/ZT]

 

(eka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

CieakweCieakwe

1 0

Czyby kandydat na burmistrza miasta? 23:14, 13.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomekTomek

4 2

Bardzo dobrze że odchodzi,mieszkam przy pałacu i widzę że nic tam się nie robi,niewykorzystany teren szkoda pieniedzy na ich pensje 15:16, 14.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMAZabawa niemowląt - zobacz ceny
0%