Wizyta marszałek Elżbiety Witek w Tarnowskich Górach, tragiczny finał dwóch wypadków na budowach - w Orzechu i w Radzionkowie, tunel przy ul. Częstochowskiej droższy o prawie 3 mln zł. Przegląd najważniejszych wydarzeń w jednym miejscu.
Dokładnie tydzień temu, 18 września, Tarnowskie Góry odwiedziła marszałek sejmu Elżbieta Witek. Posłanka PiS Barbara Dziuk witając gościa przywoływała zatrzymanie się w mieście króla Jana III Sobieskiego. Więcej:
[ZT]37915[/ZT]
Smutny finał dwóch wypadków na budowach: w Orzechu i Radzionkowie. Poszkodowani mężczyźni nie żyją:
[ZT]37918[/ZT]
Tunel przy ul. Częstochowskiej w Tarnowskich Górach będzie prawie 3 mln droższy. Chodzi o ... 75 centymetrów. Więcej:
[ZT]37941[/ZT]
W tym tygodniu rozpoczęły się wypłaty dodatku węglowego. Z kolei policja informuje o oszustwach na węgiel. Poszkodowani stracili kilka tysięcy złotych:
[ZT]37970[/ZT]
[ZT]37965[/ZT]
Centrum miasta jest rozkopane i wygląda na to, że szybko do porządku nie wróci. Narzekają handlowcy, kierowcy i piesi:
[ZT]37968[/ZT]
To chyba najbardziej pozytywna informacja mijającego tygodnia. W Tarnowskich Górach powstanie pierwsza tężnia solankowa. Sukcesu mogą gratulować sobie pracownicy GCR Repty i sami mieszkańcy. Udało się dzięki ich mobilizacji:
[ZT]37962[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz