Zamknij
20:49, 25.01.2025

Studniówkowe szaleństwo trwa. Dziś w sali balowej Orfeusz bawią się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, znanego powszechnie jako Mechanik.

Imprezę, jak przystało na przedmaturalny bal, rozpoczęło odtańczenie poloneza oraz podziękowania uczniów skierowane do nauczycieli oraz rodziców za wsparcie w czasie nauki w szkole.

- 5 lat temu przekroczyliście progi Mechanika, nawiązywaliście znajomości i zdobywaliście umiejętności. Byliście kształtowani przez nauczycieli i wychowawców. Jesteście wartościowymi mądrymi osobami, które już osiągnęły sukces. Życzę wam jak najlepszych wyników matury,  samych dobrych wyborów w przyszłości, spełnienia, szczęścia, radości i rozwijania swych pasji - mówił dyrektor ZSTiO Marcin Ślęzak. - Na zawsze zapamiętajcie ten wieczór i naszą szkołę, bo to w niej kształtowały się wasze charaktery - dodał.

Czytaj też: Piękny polonez maturzystów z Ekonomika [FILM, ZDJĘCIA]

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Piękny jubileusz – złote pary z medalami
zobacz fotorelację
Akcja na lotnisku w Pyrzowicach, awantura i…
zobacz fotorelację
Bal w stylu PRL. Dla seniorów
zobacz fotorelację
Laureaci na scenie, dziadkowie wśród publiczności
zobacz fotorelację
Wandalizm w Parku Miejskim. Słaby ten romantyzm
zobacz fotorelację
Nauczyciele dla WOŚP i pluszowa, neuronowa kawa
zobacz fotorelację
Ministra Nowacka, nauczyciele i rodzice
zobacz fotorelację
Uczniowie z Lasowic i Chemika na lodzie
zobacz fotorelację
Ponad 300 królików i ogólnopolska konferencja
zobacz fotorelację
Maturzyści z Chemika zatańczyli swojego poloneza
zobacz fotorelację