42 kandydatów zgłosiło się w naborze na stanowisko podinspektora ds. administracyjnych w Straży Miejskiej w Tarnowskich Górach. Fot. tygodnik Gwarek
42 kandydatów zgłosiło się w naborze na stanowisko podinspektora ds. administracyjnych w Straży Miejskiej w Tarnowskich Górach. Kto zostanie wybrany? Będzie wiadomo po testach i rozmowach kwalifikacyjnych.
Dwie kandydatury zostały odrzucone na etapie weryfikacji formalnej. Powód? Brak udokumentowanego, co najmniej 3-letniego stażu pracy w przypadku osób z wykształceniem średnim. Zgodnie z ogłoszeniem, kandydaci legitymujący się wykształceniem wyższym nie muszą wykazywać doświadczenia zawodowego.
Termin testu merytorycznego, testu informatycznego oraz rozmów kwalifikacyjnych wyznaczono na 6 marca. To właśnie wyniki tych etapów zdecydują o wyborze nowego pracownika.
Osoba zatrudniona na stanowisku podinspektora ds. administracyjnych będzie zajmowała się pracą typowo biurową.
Urząd miejski w Tarnowskich Górach oferuje wynagrodzenie zasadnicze od 5 500 zł brutto. Dodatkowo pracownik może liczyć na:
- dodatek stażowy uzależniony od stażu pracy,
- tzw. trzynastkę,
- nagrody jubileuszowe,
- dofinansowanie do wypoczynku i zajęć sportowych,
- grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie,
- dodatkową opiekę medyczną,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia.
Czytaj też:
Tarnowskie Góry. Kuriozalny finał naboru na aplikanta straży miejskiej
Policjanci z Tarnowskich Gór odnaleźli zaginioną 59-latkę
[ZT]69272[/ZT]