Fotorelacje

Zamknij
08:00, 22.06.2026

Mieszkańcy Radzionkowa licznie uczestniczyli w obchodach Narodowego Dnia Powstań Śląskich, które odbyły się na Eko-Rynku i były jednocześnie uroczystym zwieńczeniem XVIII Dni Radzionkowa oraz jubileuszu 700-lecia pierwszej historycznej wzmianki o mieście.

Przez cały dzień na uczestników czekała mobilna wystawa Muzeum Powstań Śląskich poświęcona wydarzeniom z lat 1919–1921 oraz powstańcza diorama. 

Kulminacyjnym punktem obchodów był koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który przyciągnął liczną publiczność.

Organizatorami wydarzenia byli: Centrum Kultury „Karolinka”, Urząd Miasta Radzionków, Związek Górnośląski oraz 17 Radzionkowska Drużyna Piechoty Zmechanizowanej.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
IV Śląski Zlot John Deere w Kamieńcu
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. „Lato na 500! Misja: belgijka!”
zobacz fotorelację
Podwójny jubileusz w Ożarowicach
zobacz fotorelację
Lasowice potrafią się bawić! Zajrzeliśmy na piknik
zobacz fotorelację
Ta Brynica piykno wieś! Muzyka, śląskie stroje i placki z zilberbronzą
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. Uczcili powstańców śląskich
zobacz fotorelację
Uroczyste ślubowanie młodszych ratowników WOPR-u
zobacz fotorelację
Szachiści rywalizowali o mistrzostwo powiatu
zobacz fotorelację
Radzionków. Najlepsi sportowcy nagrodzeni
zobacz fotorelację
Tarnowskie Góry. Fatalne wieści dla uczniów Trójki
zobacz fotorelację