Zamknij

Tarnowskie Góry. Jest praca w straży pożarnej. Jaka pensja na początek?

08:34, 06.08.2022 | esp
Skomentuj Zdjęcie poglądowe
REKLAMA

W komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach jest wolne miejsce pracy. Chodzi o starszego operatora sprzętu.

To praca na pełny etat, w systemie zmianowym, początkowo jako stażysta w służbie przygotowawczej, potem jako starszy operator sprzętu.

Dokumenty są przyjmowane do 16 sierpnia, trzy dni później ma być znana lista kandydatów zakwalifikowanych do testu sprawności fizycznej.

Wspomniany test obejmuje: podciąganie się na drążku, bieg po kopercie, próbę wydolnościową. Trzeba też przejść sprawdzian lęku wysokości, czyli wejść po drabinie mechanicznej ustawionej pod kątem 75 stopni na wysokość 20 m i potem z niej zejść.

Wśród wymagań dla kandydatów są co najmniej średnie wykształcenie, prawo jazdy kategorii C czy uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Plusem będzie prawo jazdy kategorii C+E.

Kandydat do przyjęcia do służby przygotowawczej, jako stażysta, otrzyma wynagrodzenie netto w wysokości ok. około 3,7 tys. zł plus dodatek z tytułu wysługi lat.

Wymagane dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie formatu A4 opisanej imieniem i nazwiskiem, z dopiskiem: „Nabór do służby przygotowawczej w PSP – starszy operator sprzętu” w sekretariacie KP PSP w Tarnowskich Górach od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 lub za pośrednictwem poczty na adres: KP PSP w Tarnowskich Górach ul. Górnicza 36, 42-600 Tarnowskie Góry (liczy się data stempla pocztowego) - do 16 sierpnia 2022 r.

Dodatkowe informacje w sprawie naboru można uzyskać w sekcji organizacyjno- kadrowej komendy, tel. +48 478 518 668.

Inne oferty pracy znajdziesz TUTAJ

[ZT]37263[/ZT]

 

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%