Tarnowskie Góry. Praca w Chemecie, praca w starostwie. Zobacz też inne oferty

16:33, 01.10.2023 esp
Skomentuj

Od 7 do 8,5 tys. zł może zarobić naczelnik wydziału komunikacji w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach. Są też miejsca pracy w Chemecie.

Osoby, które chcą zdobyć posadę naczelnika wydziału komunikacji, muszą mieć wykształcenie wyższe, preferowany kierunek prawo lub administracja oraz co najmniej 5 lat stażu pracy, w tym co najmniej 2 lata w administracji publicznej. Do tego dochodzi znajomość przepisów związanych z tym stanowiskiem.

Przewidywana data zatrudnienia to 24 października, a proponowana pensja od 7 do 8,5 tys. zł brutto.

Inna oferta pracy jest dla technika. Będzie prowadził gospodarkę energią elektryczną, gospodarką odpadami komunalnymi, planował zapotrzebowanie na zakupu osprzętu elektrycznego. W grę wchodzi umowa o pracę na okres próbny i wynagrodzenie od 3,4 tys. zł. Pracodawcą jest 4. wojskowy oddział gospodarczy.

WOG da też pracę monterowi, który ma się zajmować m.in. usuwaniem bieżących awarii sieci wodociągowo-kanalizacyjnej. Zarobki od 3 tys. zł.

Sporo ofert pracy ma tarnogórski Chemet. Jest wśród nich etat asystenta zarządu. Firma zachęca tym, że oprócz miesięcznej pensji są też premie uzależnione od wyników, premia frekwencyjna i kwartalna.

Obowiązki to: planowanie i organizowanie pracy zarządu spółki, obsługa sekretariatu, organizacja spotkań, narad i posiedzeń, obsługa kancelaryjna, archiwizacja dokumentacji. Z kolei wymagania to m.in.: doświadczenie na podobnym stanowisku, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, dyskrecja, znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Inne oferty znajdziesz TUTAJ

Czytaj też:

Tarnowskie Góry. Młodzież w symulatorze dachowania

Świerklaniec. Zaatakował sąsiada siekierą

Tarnowskie Góry. Dwa zdarzenia, sześć uszkodzonych aut

[ZT]43824[/ZT]

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

Koń Koń

2 0

Chętnie się zatrudnię w wydziale komunikacji, co prawda wykształcenie mam średnie, stażu 15lat w jednej firmie, ale dobre chęci i sumienność pracy , myślę, że za tą stawkę powinno wystarczyć, bo inne aż śmieszą, 3tys za montera, jeszcze powiedzcie, że brutto, to z czego żyć i płacić rachunki??? 22:10, 01.10.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JobocoJoboco

2 1

Ja yno we starostwie musis mieć kańs dobre plecy żeby tako robota chycić, 23:16, 01.10.2023

reo

ChemetChemet

2 0

Chemet to ta firma z którą była kilka lat temu afera z pracownikami. Prawda?? Spawacz 2zł na godzinę?? 11:21, 02.10.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BenioBenio

2 0

Śmiechłem , oferty marnych staży za grosze. Biały polski niewolnik za całe 1790zł na pełen etat. Ludzie otwórzcie oczy, bo te marne staże to kpina, a miejsce pracy w Starostowie Powiatowym ,na pewno już obsadzona kolesiostwem ,bo jakby inaczej. 16:24, 02.10.2023

Odpowiedz

0%