Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

"Chemik" świetny na strzelnicy

06:00, 27.05.2019 Aktualizacja: 11:25, 18.10.2025
Skomentuj

22 maja na 50-metrowej strzelnicy w Bieruniu odbyły się 58. Wojewódzkie Zawody Strzeleckie \"O Srebrne Muszkiety\", organizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach, Wojewódzki Sztab Wojskowy i Ligę Obrony Kraju. Startowały w nich także drużyny uczennic i uczniów Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, zajmując trzecie lokaty.

? Celem zawodów była popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży, doskonalenie umiejętności strzeleckich oraz wyłonienie reprezentacji województwa śląskiego na finał ogólnopolski. W rywalizacji uczestniczyły najlepsze na Śląsku 3-osobowe drużyny dziewcząt i chłopców. Strzelanie odbywało się z karabinu sportowego: 40 strzałów, postawa leżąc ? informuje Monika Waligóra-Wylężek, trenerka tarnogórskich strzelców.

Dziewczęta "Chemika" startowały w składzie: Sandra Bartczak, Kinga Brożyna i Natalia Troszyńska. W klasyfikacji indywidualnej Sandra zajęła drugie, a Natalia trzecie miejsce. Drużynę chłopców, która po raz pierwszy rywalizowała w zawodach na tak wysokim szczeblu, stanowili: Patryk Just, Rafał Lesniewski i Tomek Cwinarowicz.

? Dziękujemy bardzo Kurkowemu Bractwu Strzeleckiemu w Tarnowskich Górach, które corocznie wspiera strzelectwo sportowe młodzieży "Chemika", pomagając i udostępniając bezpłatnie strzelnicę na treningi ? zaznacza Monika Waligóra-Wylężek. (K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%