Zamknij

Korespondencyjna liga siatkówki plażowej? MOSiR zaprasza

07:48, 13.05.2020 | aj
Skomentuj Każda drużyna sama wybierze miejsce i termin meczu. Fot. MOSiR Radzionków
REKLAMA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie zachęca do udziału w lidze siatkówki plażowej. Drużyny samodzielnie będą umawiać się na termin i miejsce spotkań. Mecze będą rozgrywać z zachowaniem zaleceń Ministerstwa Sportu i Zdrowia. Wyniki będą potem przesyłać do MOSiR-u i tak powstaną rozgrywki ligowe.

MOSiR planuje rozgrywki w trzech kategoriach: damska, męska i miksty. W celu utworzenia ligi potrzebnych jest minimum 8 zgłoszonych par. Szczegóły dostępne są w regulaminie na stronie internetowej MOSiR-u, jak również pod nr. tel. 883-344-870. Zgłaszać można się telefoniczne lub mailowo pod adresem: [email protected]

(aj )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz