Trzecioligowy Gwarek Tarnowskie Góry przegrał dziś z Polonią Bytom 0:7. Czarny dzień dla kibiców tarnogórskiego klubu

17:53, 14.10.2020 aj Aktualizacja: 18:39, 14.10.2020
Skomentuj Fot. Archiwum klubu Fot. Archiwum klubu

Takiego wyniku nie spodziewał się chyba żaden z kibiców. Trzecioligowy Gwarek Tarnowskie Góry przegrał dziś z Polonią Bytom 0:7. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.

Mecz z Polonią pierwotnie miał odbyć się w sierpniu, ale był odwołany z powodu pozytywnego wyniku testu u jednego z zawodników Gwarka. Do pojedynku doszło dopiero dziś o godz. 15 na stadionie w Szombierkach.

Strzelecki festiwal bytomian rozpoczął w 17. min Adam Żak, który do bramki tarnogórzan w ciągu 17 minut trafił w sumie 4 razy. W 34. min Polonia prowadziła 4:0. To nie koniec, bo padły kolejne gole, ostatni, siódmy w doliczonym czasie gry. Wtedy strzał Kajetana Frankowskiego ustalił wynik I połowy i jak się okazało – całego spotkania, bo po przerwie tarnogórzanie nie zdołali zmniejszyć rozmiarów klęski.