Zamknij
REKLAMA

Squash for Silesia. Mistrzowie Polski przejmują klub sportowy w Orzechu!

13:19, 17.12.2021 | .
Skomentuj

Zajęcia prowadzone przez złotych medalistów Mistrzostw Polski, nowoczesne korty, sale treningowe i rodzinna atmosfera. S4S Squash For Silesia to prawdziwa gratka dla miłośników sportów rakietowych i studio treningowe z bogatą ofertą zajęć fitness oraz gym, które właśnie przeniosło swoją działalność do Orzecha.

– Zakładając stowarzyszenie, założyliśmy się, że na 5. urodziny klubu zdobędziemy mistrzostwo Polski – i w tym roku po fantastycznych zawodach zrealizowaliśmy nasz cel – opowiada Łukasz Piasecki, prezes klubu sportowego S4S Squash For Silesia. Aż trudno uwierzyć, że wszystko zaczęło się zaledwie 5 lat temu, od grupy przyjaciół, którzy w wolnym czasie spotykali się, żeby pograć w squasha. Wkrótce pojawił się pomysł organizacji amatorskich turniejów. Pasjonatów przybywało, a coraz większa potrzeba integracji stała się impulsem do założenia Stowarzyszenia S4S Squash For Silesia.

- Zawodnicy doskonalili swoje umiejętności i odnotowywali coraz większe sukcesy. Amatorska grupa z czasem przerodziła się w profesjonalnie zarządzany klub sportowy z wieloma sukcesami na koncie. Warty odnotowania jest fakt, iż aktualni Mistrzowie Polski, w zeszłym roku, w Polskiej Lidze Squasha, na 99 drużyn wywalczyli brązowy medal. Dodatkowo S4S od 4 lat w eliminacjach na Śląsku niezmiennie zajmuje I miejsce. W naszych barwach występują reprezentanci Polski, Czech i Słowacji, m.in. Viktor Byrtus, wicemistrz Europy w kategorii U19 (2019 rok) i brązowy medalista drużynowych mistrzostw świata juniorów – dodaje Michał Koźlik, wiceprezes S4S.

                                              

Zajęcia pod okiem mistrzów

W listopadzie stowarzyszenie z Bytomia przeniosło się do Orzecha, gdzie przejęło obiekt dawnego klubu sportowego Squash and More. Pod szyldem S4S prężnie działa „Polsko – Czeska Akademia Squasha”, prowadzona przez Jana Mutinę, trenera reprezentacji Czech drużyny damskiej i wszystkich drużyn juniorskich. Jednym z kluczowych projektów jest również rozbudowa istniejącej już Akademii Squasha dla Dzieci – do ok. 100 podopiecznych. Akademia dla najmłodszych prowadzona jest przez aktualnego Mistrza Polski – Adriana Marszała oraz Igę Łabę, koordynatora programu szkoleniowego w klubie Enjoy Bielsko Biała. W ofercie klubu znajdują się również zajęcia grupowe i indywidualne prowadzone przez Jakuba Wasilewskiego i Adriana Marszała, aktualnych mistrzów Polski oraz innych certyfikowanych trenerów.

                                             

Ale S4S to nie tylko squash

W centrum istnieje również studio treningowe, sala gimnastyczna, odbywają się tutaj również zajęcia fitness oraz gym. – Stworzyliśmy bogatą i zróżnicowaną ofertę, która spełnia oczekiwania zarówno doświadczonych miłośników aktywności fizycznej, jak również tych początkujących. Od nowego roku wprowadzamy również nową, szerszą ofertę zajęć, tak aby jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań naszych klientów – zaznacza prezes klubu. – Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie przygody ze sportem, poprawę kondycji fizycznej czy odkrycie nowej pasji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego klubu oraz naszej strony internetowej – uśmiecha się Łukasz Piasecki.

 

S4S Squash For Silesia
ul. Bytomska 27e, Orzech
s4silesia.strefaklienta.com.pl
608 890 350

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%