Zamknij

Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu działa w internecie

10:31, 10.05.2020 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum GOK w Świerklańcu
REKLAMA

Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu przeniósł się do sieci. Tam odbywają się m.in. zajęcia wokalne, gimnastyka dla seniorów. GOK organizuje też rodzinny konkurs plastyczny. 

GOK zachęca do udziału w zdalnych zajęciach. Aktywni Seniorzy mają założoną grupę na Facebooku, gdzie transmitowane są zajęcia w czwartki o godz. 10. Zespół wokalny Smile spotyka się na platformie Zoom. Zajęcia z mangi odbywają się zdalnie, pod okiem instruktora w środy. Z kolei miłośnicy szachów co tydzień  mogą zobaczyć nowe filmy instruktażowe na facebookowym profilu GOK-u. Publikowane są też posty z inspiracjami dla miłośników domowego rękodzieła. 

Świerklaniecki GOK zachęca do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym. Tematem jest "Wiosna wokół nas". Prace mają być wykonane w technice kolażu i formacie A3. Można je składać do 5 czerwca w siedzibie GOKu w godz. od 8 do 16 wraz z dołączoną, wypełnioną kartą zgłoszeniową (karty dostępne na stronie internetowej GOK-u). Z powodu trwania epidemii i zamknięcia GOK-u konieczny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem tel. 32-284-35-57. Wyniki zostaną ogłoszone 10 czerwca na stronie internetowej. 

(aj )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz