Zamknij

Szukacie wrażeń na weekendowy wieczór? Kino samochodowe zaprasza

20:04, 22.05.2020 | J.M.
Skomentuj Najbliższy seans w sobotę, 23 maja o godz. 21.
REKLAMA

Najbliższy seans w sobotę, 23 maja o godz. 21. Obejrzeć będzie można film "Klucz do wieczności". Kto nie znajdzie wolnego miejsca, może próbować w niedzielę o tej samej porze.

Trzeba jednak przejechać się do Lublińca. Kino samochodowe uruchamia Galeria Handlowa Jedenastka przy ul. Oleskiej. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup cysterny pożarnej dla strażaków ochotników.

Bilety w cenie 15 zł będą do nabycia na miejscu przy wjeździe na parking. Liczba miejsc ograniczona. Dźwięk będzie puszczany przez radia samochodowe, częstotliwość zostanie podana przed seansem.

Thriller "Klucz do wieczności" to opowieść o zamożnym mężczyźnie, chorującym na raka, który korzysta z udogodnień najnowszych zdobyczy nauki i "przenosi się" do zdrowego i młodego ciała. Jest jednak mały problem. Nauka wymaga poświeceń i...

 

(J.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

TgTg

4 0

W Lublińcu potrafią, w TG musisz się zadowolić ankietą co byś obejrzał. Teraz pewnie wyniki będą analizować przez 2 miesiące. Takie mydlenie oczu, żeby ci nie zarzucili, że nic nie robią 09:26, 23.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%