Zamknij
REKLAMA

Kino w plenerze. Pierwszy seans już jutro. Gdzie się odbędzie?

15:13, 02.07.2020 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum Gwarka
REKLAMA

Kto ma ochotę obejrzeć seans filmowy w plenerze, będzie miał okazję. W czasie wakacji na kino plenerowe zapraszają dwie gminy: Zbrosławice i Krupski Młyn, gdzie pierwszy seans będzie można obejrzeć już jutro, 3 lipca.  Projekcje pod chmurką zorganizuje także Tarnogórskie Centrum Kultury.

W Krupskim Młynie seanse planowane są i w lipcu, i w sierpniu, oczywiście przy sprzyjającej pogodzie. Jutro, 3 lipca w amfiteatrze w Krupskim Młynie będzie można zobaczyć "Szybkich i wściekłych 7". Początek o godz. 21.30. W razie niepogody projekcja odbędzie się w hali sportowej. 

W piątek, 10 lipca na boisku w Ziętku o godz. 21.30 będzie można zobaczyć "Nieustraszonych braci Grimm", a 17 lipca w Potępie o tej samej godzinie "R.I.P.D. Agenci z zaświatów". W tym przypadku, nawet jeśli nie będzie ładnej pogody, seans może odbyć się w Domu Kultury w Potępie. Organizatorzy proszą o przyniesienie własnych leżaków i krzesełek oraz zachowanie dystansu społecznego. W zależności od frekwencji na projekcjach, kino plenerowe może być powtórzone w sierpniu: 7 w Krupskim Młynie, 14 w Ziętku, 21 w Potępie. 

Do kina plenerowego zaprasza też gmina Zbrosławice. Nie ma jeszcze konkretnych dat i godzin, ale wstępnie seanse planowane są na sierpień. Miejsce projekcji to teren za biblioteką publiczną. –Wcześniej musimy dokończyć remont parkingu przy urzędzie gminy, który opóźniły ulewne deszcze – mówi wójt Zbrosławic Wiesław Olszewski. 

Kino plenerowe będzie też organizować Tarnogórskie Centrum Kultury. Projekcje będą odbywać się w różnych dzielnicach. Na razie nie ma jeszcze terminów, więc można spodziewać się, że seanse w plenerze odbędą się w drugiej połowie wakacji.

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz