Zamknij

W końcu na żywo. Można uczyć się japońskiego i pójść do kina

14:42, 13.02.2021 | esp
Skomentuj W Miejskim Kinie Olbrzym będzie można zobaczyć film Obraz pożądania
REKLAMA

Tarnogórskie Centrum Kultury korzysta z luzowania obostrzeń i wznawia działalność na żywo.

Zaplanowano pierwsze seanse w Miejskim Kinie Olbrzym. W sobotę, 20 lutego o godz. 16.30 będzie można zobaczyć „Tajemniczy ogród” i o godz. 19 - „Obraz pożądania”, a w niedzielę o godz. 17 - „Gniazdo” i o godz. 19.30 - „Na rauszu”. Bilety kosztują 16 i 13 zł.

Od 15 lutego wracają spotkania warsztatowe - Szkicownik, Kraina wyobraźni, pracownia ceramiki i małej rzeźby.

- W oddziałach TCK w dzielnicach Tarnowskich Gór będą się odbywać m.in. zajęcia muzyczne, plastyczne, taneczne, warsztaty z robotyki, gimnastyczne, Akademia Młodego YouTubera. Zajęcia taneczne dla grup Tess będą przeprowadzane w nowej formule organizacyjnej – informuje Krzysztof Stręcioch, rzecznik prasowy TCK.

Stacjonarnie wraca też Bunka, czyli cykl zajęć poświęconych kulturze i językowi japońskiemu oraz Slavica, stawiająca na kulturę słowiańską.

Zaplanowana na najbliższą sobotę na godz. 17 plenerowa Cyberiada - projekcje niemych filmy Georgesa Mélièsa i pokaz laserowy zostają przeniesione do środka siedziby Centrum. Wernisaż wystawy „tam” Mateusza Kokota będzie się w Galerii Sztuki Współczesnej Przytyk 19 lutego o godz. 18.

- Zachęcam również do odwiedzenia kanału TCK na YouTube, na którym można znaleźć tematyczne warsztaty i spotkania – dodaje Stręcioch.

[ZT]29751[/ZT]

 

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%