Zamknij

Festiwal Śląskich Smaków a może Letnie Tarnogórskie Trąbienie? Propozycje na weekend

16:00, 17.06.2022 | esp
Skomentuj Może kogoś skuszą takie specjały na Festiwalu Śląskich Smaków? Fot. www.slaskiesmaki.pl
REKLAMA

Na Letnie Tarnogórskie Trąbienie organizatorzy zapraszają do parku Miejskiego, w Piekarach Śląskich szykuje się zabawa podczas Święta Kolorów Holi. Kto ceni  Pascala Brodnickiego i Remigiusza Rączkę może wybrać się do Zabrza na Festiwal Śląskich Smaków. Co jeszcze się dzieje w weekend w okolicy?

Tarnowskie Góry, Rynek

W sobotę warto się wybrać na pokazy strażackie z okazji 30-lecia Państwowej Straży Pożarnej. Będzie można m.in. zobaczyć wozy strażackie używane przez strażaków w ciągu tych 30 lat, zaplanowano tyrolkę i atrakcje dla dzieci.

[CGK]918[/CGK]

Tarnowskie Góry, os. Przyjaźń

Trwa cykl koncertów plenerowych Letnie Tarnogórskie Trąbienie. W niedzielę, 19 czerwca, o godz. 18 w amfiteatrze na os. Przyjaźń wystąpi Gminna Orkiestra z Ciasnej. Będą im towarzyszyły mażoretki.

[CGK]910[/CGK]

Miasteczko Śląskie, park Rubina

W niedzielę Stowarzyszenie Góra Jerzego zaprasza do parku Rubina w Miasteczku Ślaskim na festyn parafialny Georgenfest. Początkowo impreza miała być w czwartek, ale przeniesiono ją z uwagi na zapowiadane burze i deszcz.

[CGK]925[/CGK]

Tarnowskie Góry, park Miejski

Także w niedzielę kolejna odsłona Śniadania na Polanie. Nie zabraknie animacji dla dzieci. Rodzice muszą się też liczyć z wydatkami, bo zwykle jedną z najbardziej obleganych atrakcji są dmuchańce.

[CGK]903[/CGK]

Zabrze

Można się też wybrać po sąsiedzku do Zabrza, gdzie będzie kolejna odsłona Festiwalu Śląskich Smaków. Amatorzy, szkoły gastronomiczne i profesjonaliści zaprezentują swoje dania i produkty – powalczą o Złoty, Srebrny lub Brązowy Fartuch. Nie zabraknie koncertów oraz pokazów kulinarnych Pascala Brodnickiego i Remigiusza Rączki.

[CGK]932[/CGK]

Piekary Śląskie, stadion MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zaprasza na Święto Kolorów Holi, czyli barwny festiwal obsypywania się proszkami we wszystkich kolorach tęczy. Na młodsze dzieci czeka również inna atrakcja – ogromna, dmuchana zjeżdżalnia. Więcej:

[CGK]933[/CGK]

Więcej wydarzeń TUTAJ

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%