Zamknij

Zabawa z Blue Party

67%
33%
17:30, 15.04.2016 ok. 1 min. czytania
Skomentuj

Tarnogórski zespół Blue Party gościł w piątek, 15 kwietnia w redakcji ?Gwarka?. Muzycy opowiadali o swojej płycie ?Zgrana paka?. Wywiad z grupą ukaże się wkrótce na łamach naszego tygodnika. Wtedy będzie też można się dowiedzieć, jak zdobyć płyty, które członkowie grupy przekazali dla naszych czytelników. Tymczasem zachęcamy do oglądania w niedzielę, 24 kwietnia programu ?Must be the music? w Polsacie, w którym wystąpią tarnogórzanie.

- Muzyka, którą śpiewamy i gramy raczej nie jest promowana w ogólnopolskich mediach. Myślimy, że jurorów z programu przede wszystkim zainteresował nasz sceniczny wizerunek. Jesteśmy rozluźnieni, publiczność pozytywnie na nas reaguje ? mówił Edward Dworniczek.

- Do ?Must be the music? pojechaliśmy zaszaleć, a nie wygrywać. Zastanawialiśmy się, czy wziąć udział w programie. Teraz wiemy, że to cenne doświadczenie. Spotkaliśmy się z profesjonalną organizacją, pozytywnym nastawieniem ekipy. W programie wszystko dopięte jest na ostatni guzik ? dodaje Kazimierz Sas.

W skład zespołu Blue Party wchodzą: Edward Dworniczek, Kazimierz Sas i Krzysztof Pietrek. Trio gra i śpiewa kawałki z nurtu śląskiej muzyki rozrywkowej. Piosenka ?To nie ja?, którą wykonują wspólnie z Pawłem Gołeckim, przez kilkanaście tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu Śląskiej Listy Szlagierów. (hm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 67%
nie podoba mi się 0%
śmieszne 33%
szokujące 0%
przykre 0%
wkurzające 0%
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%