Fotorelacje

Zamknij
16:27, 08.03.2025

Po krótkiej części oficjalnej zaczęły się tańce na parkiecie. Tarnogórscy seniorzy doskonale wiedzą, jak dobrze się bawić.

Dziś w restauracji Parkowa w Tarnowskich Górach Dzień Kobiet zorganizował tarnogórski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

- Życzę wam dużo zdrowia, słodyczy i wszystkiego dobrego na cały rok - mówiła przewodnicząca oddziału PZERiI Irena Nowak. 

Dodała, że tarnogórzanie lubią muzykę do tańca i szaleństw na parkiecie i takiej na pewno nie zabraknie.

Gościem spotkania był zastępca burmistrza Tarnowskich Gór Bartosz Skawiński. Podkreślił, że związek stworzył świetnie zorganizowaną społeczność i życzył paniom, by Dzień Kobiet miały każdego dnia, a panom, by temu zadaniu umieli sprostać. Wręczył też goździki każdej z uczestniczek wydarzenia.

Czytaj też: 

Podpalacz z Osady Jana zatrzymany. Policja dziękuje...

Bytom. Policyjny pościg za 14-latkiem; samochód spłonął

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Strażacy z Radzionkowa w akcji w jaskiniach
zobacz fotorelację
Piekary Śl. Świetne występy na mistrzostwach Polski
zobacz fotorelację
Kierunek zdrowie
zobacz fotorelację
Wypadek w Tarnowskich Górach. LPR zabrało...
zobacz fotorelację
Rafał Sonik dla Mobilnych Zawodowców
zobacz fotorelację
Piekary Śląskie. Sukcesy gimnastyczek
zobacz fotorelację
Sztangiści z Tarnowskich Gór i Mistrzostwa Śląska
zobacz fotorelację
Pamiętacie ten warsztat i stację benzynową?
zobacz fotorelację
Bracia kurkowi rozpoczęli sezon strzelecki
zobacz fotorelację
Pamięć o Katyniu wciąż żywa
zobacz fotorelację