Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij
06:54, 01.07.2025

Za nami szczególny wieczór w  Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich a to za sprawą wyjątkowego koncertu pt. „Jazz w mundurach – From Texas to Silesia”, zorganizowanego pod honorowym patronatem Sławy Umińskiej-Kajdan – prezydent Piekar Śląskich i Andrew Brennana – konsula Konsulatu Generalnego USA w Krakowie.

Przed publicznością wystąpił Zespół Jazzowy 1. Dywizji Pancernej Armii Stanów Zjednoczonych. Zespół wystąpił w składzie: Paul McCalman, Alex Mobley, Christopher Eyde, Joshua Hernandez, Koli Givens oraz Craig. 

Organizatorami koncertu byli: Miasto Piekary Śląskie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, 1st Armored Division Band w Fort Bliss w Teksasie, Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich oraz Ośrodek Kultury Andaluzja.

Czytaj także: Szlakiem Jerzego Ziętka po Radzionkowie

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Wojsko i survival. Szkolenie w 5. Pułku Chemicznym
zobacz fotorelację
Weekend cudów trwa. Nasi wolontariusze mają moc!
zobacz fotorelację
Strzybnicka choinka zabłysła 5 tysiącami lampek
zobacz fotorelację
Klimatycznie na rynku w Tarnowskich Górach. Ruszył jarmark!
zobacz fotorelację
Szkoła w Orzechu obchodzi jubileusz
zobacz fotorelację
Dworzec Kultury w poczekalni
zobacz fotorelację
Lotnisko w Pyrzowicach. Siedmiomilionowa pasażerka
zobacz fotorelację
S1 na Zagórskiej. Sklepów przybywa, na parkingu ciasno
zobacz fotorelację
Oficjalne oględziny wyremontowanej ul. Wolności w Zbrosławicach
zobacz fotorelację
Urazówka chwali się nowym sprzętem
zobacz fotorelację