Zamknij

50 lat razem. 21 złotych małżeńskich par z medalami

08:13, 10.09.2021 | esp
Skomentuj Miasteczko Śląskie. Złoci jubilaci. Fot. Archiwum UM
REKLAMA

W Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim 31 sierpnia odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.

Otrzymało je 21 par.

50 lat małżeństwem są: Anna i Jan Banaszowie, Magdalena i Jan Blochelowie, Maria i Franciszek Blochelowie, Bronisława i Antoni Bombowie, Otylia i Stefan Budny, Urszula i Edward Dybałowie, Maria i Stanisław Hylowie, Elżbieta i Edward Konieczny, Stefania i Jan Marszałkowie, Józefa i Marian Ochoccy, Aniela i Heliodor Oparowie, Aniela i Bernard Piecuchowie, Teresa i Marian Podgórscy, Genowefa i Janusz Polowczykowie, Róża i Bronisław Potempowie, Łucja i Józef Respondkowie, Jadwiga i Tadeusz Skrzekowie, Teresa i Stanisław Sotelowie, Joanna i Jan Tylusowie, Urszula i Jan Wojtasowie, Dorota i Andrzej Zmieskolowie.

[ZT]32540[/ZT]

 

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Cuda i ich cenaCuda i ich cena

4 2

Sami widzicie, jakie cuda czynią koncerny farmaceutyczne i powiązani z nimi lekarze. Tabletkowa kroplówka przezwycięża wszystkie trucizny w jedzeniu i napojach, plastiki oraz inne świństwa.
Jest jednak okrutna cena tego szaleńczego pędu ku jak najdłuższemu życiu - dawniej seniorzy umierali godnie w otoczeniu rodziny, z uściskiem dłoni najbliższej osoby. Dziś natomiast kończą żywot w szpitalnej samotności i obojętności, bez wsparcia bliskich, ze niesamowitym strachem, co ich czeka po drugiej stronie... 10:23, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GratulacjeGratulacje

1 0

Szczęścia oraz zdrowia życzę.... 12:56, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŻyczeniaŻyczenia

4 0

Szczęśliwi to oni są na pewno, skoro przeżyli razem 50 lat. Złotym seniorom należy życzyć, by nie marnowali na bzdury ostatnich lat swego życia, tylko korzystali z niego pełnymi garściami, jak tylko potrafią. Niech zrealizują swoje obecne marzenia oraz te z dawnych lat, by do końca móc promieniować radością. A to, że strzyka w krzyżu i ciśnienie skacze, to normalne w tym wieku.
WAŻNA JEST JAKOŚĆ ŻYCIA a nie jego długość! 17:45, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%