Kolejni amatorzy drinkowania na świeżym powietrzu dostali mandaty.
Wszystko działo się w piątek przy ul. Głównej w Nakle Śląskim.
38- i 28-latek z Nakła Śląskiego kupili sobie piwo i postanowili ugasić pragnienie na świeżym powietrzu.
Poszli za sklep i zaczęli pić piwo. Złapali ich jednak policjanci.
Za picie alkoholu w miejscu publicznym mieszkańcy Nakła Śląskiego dostali po 100 zł mandatu.
Czytaj też:
Zbędny postój taksówek i płatne parkingi w centrum?
WOŚP z morsami nad zalewem Nakło-Chechło
Tarnowskie Góry. Remont podcieni: nikt nic nie wie
::news{"type":"see-also","item":"39895"}
::addons{"type":"alert"}
Michu11:15, 30.01.2023
Chyba niedużo się dziś dzieje w TG i okolicy, skoro taka wiadomość trafiła na główną stronę :)
Anty pisior12:10, 30.01.2023
Za sklepem to miejsce ustronne, przed sklepem to miejsce publiczne. Chyba nie słusznie zostali ukarani. Widać "stróże prawa" nie mają co robić
Mieszkaniec13:47, 30.01.2023
Przecież to tylko piwo wypite w niewidocznym miejscu za sklepem na wsi… bez przesady
Lolek09:17, 02.02.2023
To bandyci... A mieli bron, moze f16 albo conajmniej jeden z mich to cieslak?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz