Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza. 12-latki na hulajnodze potrąciły małego chłopca

esp 15:15, 26.06.2023 Aktualizacja: 13:13, 23.10.2025
7 Fot. Agnieszka Reczkin Fot. Agnieszka Reczkin

Do nietypowego zdarzenia doszło na chodniku przy ul. Sienkiewicza w Tarnowskich Górach.

Jak ustalili policjanci, dwie 12-letnie dziewczynki z Tarnowskich Gór jechały jedną hulajnogą elektryczną – chodnikiem przy ul. Sienkiewicza w Tarnowskich Górach.

Przejażdżka hulajnogą miała pechowy finał, gdyż dziewczynki wjechały w 5-letniego chłopca.

Na miejscu była i policja, i zespół ratownictwa medycznego. Rzecznik policji w Tarnowskich Górach sierż. szt. Kamil Kubica informuje, że na szczęście chłopcu nic poważnego się nie stało, skończyło się na powierzchownych obrażeniach.

Natomiast 12-latkami zajmą się policjanci z zespołu ds. nieletnich. Sprawa może się skończyć w sądzie.

Czytaj też:

Parada ciągników na koniec I Śląskiego Zlotu John Deere

4 tys. zł dla majstra działu zieleni, 3,6 tys. zł za...

Wyrostek, LemON, Mioush i 70-latek. Święto Śląska

[ZT]42299[/ZT]

 

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (7)

Drogowiec Drogowiec

10 3

Hulajnogi powinny być pod nadzorem osoby dorosłej jeśli jedzie na niej dziecko a nie dzieci sobie jeżdżą bez żadnej opieki i teraz mamy przykład, teraz dziecku nic się nie stało a następnym razem? Niech burmistrz coś z tym zrobi bo gówniarze zero wyobraźni mózgu to nie używają

17:05, 26.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Super Super

9 0

Hulajnogą powinni poruszać się po ścieżce rowerowej a nie po chodniku gdzie spacerują matki z dziećmi, ludzie starsi z ograniczoną sprawnością. Wariaci na hulajnogach powinni zniknąć z miejsc przeznaczonych dla pieszych tak jak rowerzyści. Trzeba myśleć zanim się wyrazi zgodę na kolejne wariactwo i dać szalencom do ręki pojazd który porusza się tak szybko.

17:41, 26.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

to jest pomysl to jest pomysl

6 2

., zwezyc chodniki i ulice jeszcze , wybudowac sciezki dla hulajnog , miedzy nimi posadzic buraki ,.

19:01, 26.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

to jest pomysl plusto jest pomysl plus

6 1

.,a na koncu row z woda ..

19:26, 26.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

waldemordwaldemord

4 0

na chodniku przy DK78 od lidla do Nowej rowerzyści i hulajnogi pędzą ile wlezie, a jak pieszy im zastawia drogę to pobiją, Policja nic z tym nie zrobi, bo pędzące bandziory czuja się zagrożone samochodami na jezdni, burmistrz to samo i tak od 10 lot. widocznie trzeba kilkaset kalyków zrobić w obronie własnej, a jak władza się odezwie w obronie roweżystów i hulajnog to wojna domowo trzeba zrobić, bo kożdy mo prawo do normalnego życio według przepisów, a jak nie to wojna domowo

23:07, 26.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

to jest pomysl dwa pto jest pomysl dwa p

3 0

., a pozniej wpisac na liste .. he he jaka ? dziadostwa

06:16, 27.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Von der......Von der......

3 0

Zniknąć mają hulajnogi z miasta ktoś zezwolił firmie je wustawić w TG.

04:48, 28.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%