Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

Tarnowskie Góry. Autobus miejski kontra koparka

aj 14:09, 07.12.2023 Aktualizacja: 04:43, 30.09.2025
2 Ulica Nakielska w Tarnowskich Górach. Fot. Marcin Rupik Ulica Nakielska w Tarnowskich Górach. Fot. Marcin Rupik

Wczoraj, 6 grudnia, na ul. Nakielskiej w Tarnowskich Górach koparka uderzyła w przejeżdżający autobus komunikacji miejskiej. 

Do zdarzenia doszło przed godz. 14 na ul. Nakielskiej w Tarnowskich Górach.

40-latek z Radzionkowa w trakcie wykonywania robót drogowych nie zachował ostrożności.

W efekcie uderzył łyżką koparki w autobus komunikacji miejskiej i uszkodził szyby pojazdu.

Autobusem kierowała 43-latka z Mierzęcic. Na szczęście ani jej, ani pasażerom nic się nie stało. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Czytaj także:

Tarnowskie Góry. 200 tysięcy złotych dla inkubatora. Ty

Ponad 650 tys. zł na plac zabaw w parku

[ZT]45940[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

nienijakinienijaki

0 0

takiej bylejakości w codziennym życiu jak przy wykonywaniu prac jaką widzimy każdego dnia życzę wszystkim tym którzy się na tę bylejakość zgadzają a nie powinni. Gdzie jest jakikolwiek nadzór ? Źle oznakowane prace lub wogóle nieoznakowane, zajmowanie pasów drogowych bez wymaganych zgód, brak właściwego zabezpieczenia terenu na których prowadzone są prace itp. itd.

13:45, 08.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

gaxygaxy

0 0

Tak to jest kiedy chce się wydać mniej niż to w rzeczywistości kosztuje.

11:37, 09.12.2023


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%