Zamknij

Wychowawca świetlicy

Nr oferty: StPr/24/0792Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Karłuszowiec 11, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi, organizowanie zajęć kulinarnych i sportowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 10.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 170 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika, resocjalizacja, psychologia
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: elastyczność, umiejętność pracy w grupie, doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: TARNOGÓRSKI OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ, PROFILAKTYKI I POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Karłuszowiec 11, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Kandziora-Hora
    Numer telefonu: 327690001
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV; praca w godzinach 14:00 - 18:00,
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    - prowadzenie geodezyjnych baz danych, - prowadzenie spraw związanych z aktualizacją treści mapy zasadniczej,
    StPr/24/0805
    data rozpoczęcia pracy od 05.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 400 do 5 000 PLN

    - gospodarowanie zasobem nieruchomości Powiatu Tarnogórskiego, - opiniowanie inwestycji celu publicznego oraz projektów studium i planów miejscowych, - przygotowanie rocznych sprawozdań z gospodarowania zasobem oraz innych zestawień, analiz i opracowań dla celów informacyjnych i statystycznych,
    StPr/24/0806
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
    wynagrodzenie od od 5 700 do 6 100 PLN

    sprzątanie biur
    StPr/24/0799
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    protokołowanie na sali rozpraw, wykonywanie zarządzeń sędziów
    StPr/24/0798
    data rozpoczęcia pracy od 23.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 750 PLN

    zgodnie z art. 15 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz z obowiązków wynikających z realizacji projektu pn. "Wszystko zaczyna się w rodzinie - rozwój usług społecznych na rzecz tarogórskich rodzin w latach 2024 -2026"
    StPr/24/0796
    data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 do 5 100 PLN

    organizacja czasu wolnego, gry i zabawy, pomoc w odrabianiu lekcji, wyrównywanie zaległości w nauce
    StPr/24/0795
    wynagrodzenie od od 30 PLN

    służba wartownicza, dozorowanie osadzonych, konwojowanie; szczegółowe informacje zgodnie z ogłoszeniem nr 74/2024: https://sw.gov.pl/praca-oferty-szukaj
    StPr/24/0793
    wynagrodzenie od od 6 715 PLN

    sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi, organizowanie zajęć kulinarnych i sportowych
    StPr/24/0792
    data rozpoczęcia pracy od 10.09.2024
    wynagrodzenie od od 2 170 PLN

    pakowanie i nanoszenie oznaczeń maszynowo
    StPr/24/0784
    data rozpoczęcia pracy od 09.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN