Dziewiętnastolatek jest podejrzany o pobicie za pomocą kastetu o dwa lata młodszego chłopaka. Do czynu doszło w sobotę w Tarnowskich Górach. W poniedziałek zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut.
Zdarzenie miało miejsce na ul. Lewka. Około godz. 22. dwaj mieszkańcy Zabrza w wieku 19 i 16 lat chcieli za pomocą pięści załatwić spór, jaki powstał w jednym z lokali. W czasie kłótni jeden z nich sięgnął po "argument" w postaci kastetu. Pięścią uzbrojoną w bandyckie narzędzie 19-latek uderzył 17-latka, po czym obaj agresorzy poszli sobie w swoją stronę.
Do rannego wezwano pogotowie, a policja zaczęła szukać sprawców. Zatrzymano ich chwilę później na dworcu. Starszy usłyszał zarzut pobicia za pomocą niebezpiecznego narzędzia, które notabene przy nim znaleziono, młodszym zajmie się sąd rodzinny. (CR)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz