Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

W Innym Śląsku o korniku

15:00, 09.08.2017
Skomentuj

W czwartek, 10 sierpnia w Galerii Sztuki \"Inny Śląsk\" w Tarnowskich Górach odbędzie się spotkanie \"Mały kornik, wielka awantura. Spór o Puszczę Białowieską\".

Na pytania gości odpowiadać będzie dr hab. Anna Orczewska, tarnogórzanka i botaniczka z Katedry Ekologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Orczewska prowadzi działalność naukową w Puszczy Białowieskiej i uczestniczyła w 41. Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO w Krakowie, gdzie był poruszany temat trwającej w puszczy wycinki drzew. Na spotkaniu mowa będzie m.in. o tym dlaczego puszcza, na tle innych europejskich lasów, jest unikatowa, jaki wpływ ma na nią działalność kornika drukarza oraz jak na temat obecnego sporu wokół puszczy wypowiada się naukowe środowisko przyrodników. Początek spotkania o godz. 18.30. (hm)


Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gwarek.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%