Zamknij
REKLAMA

Majówka z paintballem w Piekarach Śląskich. Zapisy do gry otwartej

12:39, 28.04.2021 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum MOSiR Radzionków
REKLAMA

Otwarcie pola paintballowego w Piekarach Śląskich planowane jest na sobotę, 1 maja.  Z tej okazji odbędzie się tam gra otwarta. Trwają zapisy. 

W sobotę, 1 maja MOSiR Piekary Śląskie zaprasza do gry otwartej na pole paintballowe. Rozpocznie się o godz. 10,  zawodnicy muszą pojawić się na miejscu do godz. 9 30. Zapisy chętnych przyjmowane są do czwartku 29 kwietnia. pod numerem tel. 32-768-10-10 w godz. od 7.30 do 15 30. Koszt udziału zależy od wybranego pakietu. Aby gra się odbyła, musi się zapisać minimum 10 osób. Obowiązuje limit 20 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Pole znajduje się przy stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. MOSiR ma do dyspozycji graczy 20 markerów, dlatego maksymalna liczba uczestników wynosi 20 osób, natomiast minimalna – 10 osób. Grać mogą tylko osoby powyżej 16. roku życia. Rozgrywka prowadzona będzie przez profesjonalną obsługę, rezerwacja obejmuje 3 godziny. To czas na pobranie sprzętu, szkolenie, rozgrywkę.

Do dyspozycji użytkowników będą szatnie z prysznicami znajdujące się w budynku głównym MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3. Pole ma być dostępne przez cały tydzień, ale nie jest oświetlone, więc ostatnia rozgrywka musi się zakończyć przed zapadnięciem zmroku.

Ceny zależnie od pakietu wahają się od 50 zł do 95 zł za osobę na maksymalnie 3 godziny. W pakietach zagwarantowane są marker z butlą, mundur wojskowy (bluza i spodnie), maska ochronna, ochraniacz korpusu, pomoc instruktora, a ceny różnią się ze względu na liczbę kulek. W pakiecie podstawowym jest ich 100, w premium – 500. Dodatkowe 100 kulek kosztuje 15 zł. Wstęp dla graczy z własnym sprzętem to wydatek rzędu 20 zł. Ze względu na obostrzenia, rezerwacji trzeba dokonywać z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

[ZT]30832[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMASkating - porównaj na Ceneo
0%