Zamknij
REKLAMA

Piekary Śląskie. Już jutro II edycja Biegowego Grand Prix 2022

10:42, 07.05.2022 | eka
Skomentuj
REKLAMA

Już w niedzielę 8 maja rozegrana zostanie II edycja tegorocznych zmagań w ramach Biegowego Grand Prix MOSiR 2022. Początek rywalizacji o godz. 10.00 w parku w Brzezinach Śląskich. Po zeszłorocznym remoncie park odzyskał dawny blask, co z pewnością docenią biegacze.

Początek zmagań o godz. 10.00, zapisy uczestników przyjmowane będą do godz. 9.55 w dniu zawodów. W pierwszej edycji Biegowego GP 2021 w Parku Brzozowice – Kamień wystartowało 127 uczestników, a w klasyfikacji szkół prowadzą uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 i Zespołu Szkół Specjalnych.

Przypominamy, iż osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców do udziału w zawodach. Organizatorami Biegowego GP MOSiR 2022 są MOSiR Piekary Ślaskie oraz Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie.

Kolejne zmagania w ramach Biegowego Grand Prix odbędą się:

III edycja GP Dąbrówka Wielka (19 czerwca)

IV edycja GP Kopiec Wyzwolenia (18 września)

 V edycja finał stadion MOSiR (9 października)

Zawody Grand Prix są imprezą ogólnodostępną, w której udział mogą wziąć wszyscy chętni, począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym. Celem imprezy jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu, podnoszenie sprawności ruchowej wśród dzieci, młodzieży i osób starszych oraz integracja.

Zapisy odbywają się w dniu zawodów.

[ZT]35934[/ZT]

 

(eka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%