Zamknij

GCR zaprasza na rehabilitację w ramach programów zdrowotnych

10:34, 08.07.2020 | e
Skomentuj GCR zaprasza mieszkańców Śląska do uczestniczenia w dwóch darmowych programach rehabilitacyjnych. Fot. Archiwum
REKLAMA

Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach zaprasza mieszkańców Śląska do uczestniczenia w dwóch darmowych programach rehabilitacyjnych dofinansowanych z funduszy europejskich.

Pierwszy program skierowany jest do kobiet w wieku 40-59 lat oraz mężczyzn między 40. a 64. rokiem życia z województwa śląskiego zmagających się z chorobą niedokrwienną lub niewydolnością serca, a także dla osób, u których stwierdzono występowanie ryzyka tych schorzeń, ale nie doszło jeszcze do incydentu na ich tle.

Drugi darmowy projekt skierowany jest do kobiet w wieku 50-59 lat oraz mężczyzn (50-64 lata) z województwa śląskiego i dotyczy osób zmagających się z chorobami układu kostno-stawowego. Na każdego uczestnika, który zakwalifikuje się do projektu czeka indywidualny plan rehabilitacji, terapia zajęciowa, konsultacje z fizjoterapeutą, a także wizyty u lekarza specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w wybranym projekcie wystarczy przyjechać do pawilonu D budynku GCR "Repty". Pracownik placówki będzie udzielał wszelkich informacji, a także zweryfikuje poprawność składanych dokumentów oraz dokona ich przyjęcia.

Dodatkowe informacje związane z projektami można uzyskać pod numerem telefonu 32 390 17 52.

(e)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz