Na sygnale

Zamknij

Tarnowskie Góry, Korola. Stłuczka 4 aut, kobieta w szpitalu

esp 10:06, 22.06.2026 Aktualizacja: 10:08, 22.06.2026
Tarnowskie Góry, Korola. Stłuczka 4 aut, kobieta w szpitalu Zdjęcie ilustracyjne, archiwum policji

Droga była zamknięta, zderzyły się cztery samochody.

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 czerwca na ul. Korola w Bobrownikach Śląskich.

59-letni mieszkaniec Będzina jechał Skodą zbyt blisko Opla Corsy i wjechał mu w tył. Za kierownicą auta siedziała 31-letnia Bytomianka.

Opel siłą odrzutu wjechał w Hyundaia Tucsona, którego prowadził 58-latek z Bytomia. To auto z kolei uderzyło jeszcze w Forda Transita, którym jechał 61-letni Tarnogórzanin.

Do szpitala, z urazem głowy, trafiła kobieta jadąca Oplem.

Czytaj też:

Radzionków świętował Dzień Powstań Śląskich

Złoto dla Katarzyny Kowalik na mistrzostwach Polski

IV Śląski Zlot John Deere w Kamieńcu

Tarnowskie Góry. „Lato na 500! Misja: belgijka!”

::news{"type":"see-also","item":"73688"}

::video{"type":"onnetwork","item":"1422"}

 

(esp)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%