Zdjęcie ilustracyjne, archiwum policji
Droga była zamknięta, zderzyły się cztery samochody.
Do zdarzenia doszło w piątek, 19 czerwca na ul. Korola w Bobrownikach Śląskich.
59-letni mieszkaniec Będzina jechał Skodą zbyt blisko Opla Corsy i wjechał mu w tył. Za kierownicą auta siedziała 31-letnia Bytomianka.
Opel siłą odrzutu wjechał w Hyundaia Tucsona, którego prowadził 58-latek z Bytomia. To auto z kolei uderzyło jeszcze w Forda Transita, którym jechał 61-letni Tarnogórzanin.
Do szpitala, z urazem głowy, trafiła kobieta jadąca Oplem.
Czytaj też:
Radzionków świętował Dzień Powstań Śląskich
Złoto dla Katarzyny Kowalik na mistrzostwach Polski
IV Śląski Zlot John Deere w Kamieńcu
Tarnowskie Góry. „Lato na 500! Misja: belgijka!”
::news{"type":"see-also","item":"73688"}
::video{"type":"onnetwork","item":"1422"}