Do poważnego wypadku doszło na autostradzie A1 w Dobieszowicach w powiecie będzińskim.
[AKTUALIZACJA]
Lewy pas jezdni jest już przejezdny.
***
Zderzyły się tam trzy samochody, w tym ciężarowy.
Droga jest całkowicie zablokowana, wyznaczono objazdy drogami lokalnymi na wysokości węzła Piekary Śląskie.
Piekarscy policjanci informują, że wjazd na autostradę A1 kierunek Łódź też jest zablokowany.
- Prosimy o wybieranie alternatywnych tras dojazdu oraz zachowanie szczególnej ostrożności – apelują mundurowi.
Czytaj też: Powiat tarnogórski. Tragedia. Nie żyją dwie osoby